"NATO ĆE SE BORITI DO POSLEDNJEG UKRAJINCA" Iz Rusije poručuju - "EU nije centar univerzuma"
RUSIJA neće tražiti od Evropske unije da joj ukine sankcije, jer ima dovoljno svojih zaliha i alternativa, prenela je danas agencija RIA Novosti saopštenje ministarstva spoljnih poslova.
Foto Tanjug/AP
- Evropska unija nije centar univerzuma - kazao je šef za evropsku koordinaciju pri ruskom ministarstvu Nikolaj Kobrinec, preneo je Rojters.
Rusija je poručila da će odgovoriti na sankcije EU, navodeći da će 27 zemalja evropskog bloka možda shvatiti da im konfrontacija sa Moskvom nije u interesu, prenela je RIA pozivajući se na visokog zvaničnika ministarstva spoljnih poslova.
- Akcije Evropske unije neće ostati bez odgovora. Neodgovorne sankcije Brisela već negativno utiču na svakodnevni život običnih Evropljana - kazao je Kobrinec.
NATO se plaši direktnog sukoba sa Rusijom, ali namerava da se bori „do poslednjeg Ukrajinca“ – ova politika je nehumana i krajnje cinična -zaključio je Kobrinec.
BONUS VIDEO:
"KRASNOPOLj" U AKCIJI: Rusi objavili snimak uništavanja položaja ukrajinske vojske
Preporučujemo
AMERIČKA VOJNA BAZA U PLAMENU: Žestok napad tokom noći (VIDEO)
NAJMANjE četiri drona napala su američku bazu Viktori u Iraku, uz niz eksplozija sinoć i u ranim jutarnjim satima.
21. 03. 2026. u 09:31
KULT PREDAKA U PLAMENU MRŽNjE: 45 godina od paljenja konaka Pećke patrijaršije – Zločin koji je najavio Martovski pogrom
OVE sedmice pre tačno 45 godina, srpski narod i Srpska pravoslavna crkva zanemeli su pred prizorom koji je nagovestio decenije stradanja na Kosovu i Metohiji.
17. 03. 2026. u 19:10
EKSPLOZIV BIO SPREMAN: "Digli bismo u vazduh aerodrom na Grenlandu"
DVA MESECA pre izraelsko-američkog napada na Iran, Danska je bila spremna da oružano brani svoj suverenitet nad Grenlandom.
19. 03. 2026. u 14:12
Komentari (2)