POLJANSKI UPOZORAVA ZAPAD: Kijev će biti odgovoran za incidente sa hemikalijama

П. З. С. / риа.ру

22. 03. 2022. u 19:06

KIJEVSKI režim i njegovi strani sponzori snosiće punu odgovornost za moguće incidente u objektima u kojima se čuvaju toksične supstance, rekao je novinarima prvi zamenik predstavnika Ruske Federacije pri UN Dmitrij Poljanski.

ПОЉАНСКИ УПОЗОРАВА ЗАПАД: Кијев ће бити одговоран за инциденте са хемикалијама

Foto: Printskrin Youtube/ RussiaUN


-S obzirom na činjenicu da je kijevski režim zanemario konvenciju o biološkom oružju, kao i činjenicu da razvija vojno-biološki program uz podršku SAD, imajući u vidu i želju režima da nabavi nuklearno oružje, postaje jasno da ukrajinske nacionalističke vlasti, podstaknuti zapadnim zemljama, neće stati ni pred čim, kako bi zastrašili sopstveni narod i izveli napade „pod lažnom zastavom“ kako bi za to okrivili Rusiju, rekao je Poljanski.

-Želim da istaknem da će kijevski nacionalistički režim, zajedno sa svojim sponzorima, biti direktno odgovoran i odgovaraće za sve moguće incidente sa ukrajinskim objektima u kojima se čuvaju toksične supstance, dodao je on.

BONUS VIDEO - OSLOBOĐENjE JE BLIZU: Žestoke borbe u Mariupolju, Rusi uništavaju nacističke jedinice

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
TA KUĆA JE STVARNO UKLETA Majci i ocu prerezao grkljan, pa sebi isekao vene: Novi detalji porodične tragedije u Čačku

"TA KUĆA JE STVARNO UKLETA" Majci i ocu prerezao grkljan, pa sebi isekao vene: Novi detalji porodične tragedije u Čačku

PRVI rezultati istrage tragedije koja je otkrivena u subotu ujutru u porodičnoj kući u blizini „Slobodine“ raskrsnice u Čačku, govore da je Vladimir Čarapić (47) nožem preklao vrat svojoj majci Mili (72), a potom i svom ocu Neđu (79). Zatim je sebi istim sečivom naneo više uboda po grudima i stomaku, a na kraju je prerezao vene leve ruke i tako na smrt iskrvario.

07. 12. 2025. u 13:36

Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.

07. 12. 2025. u 11:41

Komentari (0)

POSLE NEKOG VREMENA: Nebojša Pajkić u javnosti- evo kako danas izgleda (FOTO)