NEMAČKA OBARA CRNE REKORDE: Spas u buster dozi za sve starije od 18 godina

TELO koje u Nemačkoj preporučuje vlastima mere protiv virusa korona, takozvani STIKO, savetovalo je buster dozu za sve ljude starije od 18 godina.

НЕМАЧКА ОБАРА ЦРНЕ РЕКОРДЕ: Спас у бустер дози за све старије од 18 година

Foto: Depositphotos

Nemačka ovih dana obara crne rekorde u broju novozaraženih i umrlih od kovida.

STIKO, takođe, preporučuje buster doze mRNA vakcinom i ističe da bi treća doza trebalo da se primi šest meseci posle druge. Skraćivanje perioda između druge i treće doze na pet meseci moglo bi da se razmotri u pojedinim slučajevima, ili ukoliko bude imalo dovoljno kapaciteta, smatraju nemački eksperti.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

SPAVAO BIH S NJOM I OŽENIO JE! Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.

06. 07. 2026. u 18:21

Komentari (0)

Oglasila se Kosjerina posle vesti da je Mirka menja u kvizu Ja volim Srbiju: Tako su stajale stvari...