FRANCUSKI PROFESOR OTKRIO: Evo kada ćemo se vratiti normalnom životu
POVRATAK normalnom životu usled pandemije kovida-19 možda neće biti moguć do 2022. ili čak 2023. godine, izjavio je danas profesor Žan-Fransoa Delfrejzi, koji je savetnik francuske vlade.
Foto: G. Čvorović
Delfrejzi je takođe rekao za TV BFM da bi Francuska početkom avgusta mogla da dostigne brojku od 50.000 dnevno novozaraženih, preneo je Rojters.
On je i u četvrtak prognozirao da bi četvrti talas kovida-19 mogao da pogodi francuske bolnice u drugoj polovini avgusta.
Preporučujemo
BROJ NOVOZARAŽENIH UDVOSTRUČEN: Korona i dalje hara Turskom nakon ukidanja ograničenja
22. 07. 2021. u 22:07
BRUTALAN NAPAD IRANA NA AMERIČKI RATNI BROD: Pogledajte kako je to izgledalo, odjeknula ogromna eksplozija (VIDEO)
IRAN objavio snimak napada na američki ratni brod u vodama UAE.
11. 05. 2026. u 11:54
Srušio se avion kod glavnog grada: Poginuli svi putnici i pilot
Vazduhoplovna civilna uprava Južnog Sudana saopštila je danas da se srušio avion jugozapadno od glavnog grada Džube, pri čemu je poginulo svih 14 osoba koje su bile u letelici.
27. 04. 2026. u 16:49
BRAĆO SAVEZNICI, ŠTA TO RADITE? Rusi besni, Putin upozorava: "I Ukrajina je htela u EU, vidite šta joj se desilo - bolje održite referendum"
"PRATIMO posledice dešavanja oko Ukrajine. A gde je to počelo? Sa težnjom Ukrajine da se pridruži Evropskoj uniji."
10. 05. 2026. u 17:21 >> 17:33
Komentari (1)