TRAGEDIJA: Pronađeno telo u parku kod zgrade predsedništva BiH
U MALOM parku prekoputa zgrade Predsedništva BiH danas u poslepodnevnim satima iznenada je pozlilo jednom muškarcu nakon čega je preminuo, potvrđeno je iz MUP-a Kantona Sarajevo.
Foto: Predsedništvo BiH
- Oko 15:50 sati obaveštena je Policijska uprava Centar od strane Zavoda za hitnu medicinsku pomoć, da je pozlilo jednom licu u malom parku preko puta Predsedništva BiH. Na licu mesta lekari Hitne pomoći su konstatovali smrt lica. Za sada se radi o NN muškom licu - kazao je dežurni operativni MUP-a KS.
Telo nastradalog je prekriveno, a na licu mesta radiće se uviđaj.
BONUS VIDEO: SLOBODAN BRKIĆ: Gospod nikome ne da više nego što može podneti!
Preporučujemo
"NE ZNAM ŠTA OČEKUJU" Brnabić: Jačanje trupa NATO-a u BiH i na KiM zabrinjavajuća vest
18. 04. 2024. u 14:20
POSTIGNUT DOGOVOR: Dodik - Izborni zakon BiH biće upućen u Parlamentarnu skupštinu
17. 04. 2024. u 20:17
"TEK ĆETE VIDETI NA VIDOVDAN ŠTA IMAMO DA POKAŽEMO" Vučić: Samo su nam jednu raketu videli, pola sveta okrenuše naopačke
PREDSEDNIK Republike Srbije Aleksandar Vučić tokom posete Kuli istakao je da će na Vidovdan vojska pokazati novo naoružanje.
26. 03. 2026. u 15:56
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
Snimci Hane Ikodinović zapalili internet - vreli kadrovi (VIDEO)
STARIJA ćerka "novosadske barbike" i proslavljenog vaterpoliste Danila Dače Ikodinovića, Hana Ikodinović, izrasla je u pravu lepoticu i već odavno joj tepaju da je "najleša ćerka poznatih roditelja u Srbiji".
26. 03. 2026. u 21:36 >> 21:50
Komentari (0)