DVOSTRUKO UBISTVO U TETOVU: Ranjeni još jedna osoba i napadač
DVOSTRUKO ubistvo dogodilo se danas popodne u selu Čelopek kod Tetova u Severnoj Makedoniji, a povređene su i dve osobe, uključujući i osumnjičenog napadača.
Foto: Profimedia/Ilustracija
Prema prvim informacijama, policijski službenici u tetovskom selu Čelopek uhapsili su I.I, starosti oko 60 godina iz tog sela, postupajući po prijavi da je oko 14.10 sati u selu ubio dvojicu rođaka, a jednog ranio vatrenim oružjem, prenosi Telma.mk.
Osumnjičeni je također zadobio povrede, najverojatnije iz vatrenog oružja.
Policija je blokirala mesto događaja, a na terenu su i predstavnici Osnovnog javnog tužilaštva.
Motiv ubistva nije poznat, a policija radi na rasvetljavanju slučaja.
BONUS VIDEO - ŠOJGU IZNEO PODATKE O KONTRAOFANZIVI Ukrajina izgubila 125.000 vojnika i 16.000 komada vojne tehnike
Preporučujemo
VENECUELA TONE U HAOS: Poznato ko je uhapsio Madura, cure prvi detalji (FOTO/VIDEO)
U GLAVNOM gradu Venecuele, Karakasu, odjeknule su eksplozije, a grad su u niskom letu nadletali avioni, javljaju svetski mediji. Američki predsedik Donald Tramp objavio je da je predsednik Venecuele Nikolas Maduro uhvaćen zajedno sa suprugom i prebačen iz zemlje.
03. 01. 2026. u 07:45 >> 15:08
RUSI ĆE NAPASTI EU MNOGO RANIJE: Veliko upozorenje iz Ukrajine, poznata godina i glavna meta
RUSIJA je pomerila svoje planove za direktnu agresiju sa 2030. na 2027. godinu, a Evropa je sve glasnija o riziku od direktnog sukoba, u kojem bi se baltičke države mogle naći pod okupacijom.
20. 12. 2025. u 09:41
OVO SU KRILI: Isplivala dugo čuvana tajna Ane i Bastijana
RAZVOD Ane Ivanović i Bastijana Švajnštajgera bila je jedna od glavnih vesti prethodne godine.
02. 01. 2026. u 08:40
Komentari (0)