DETALJI NAPADA NA SRBE U SARAJEVU: Hteli da im otmu zastavu, pa krenuli da tuku - Jedan otac uboden nožem
GRUPA Srba napadnuta je danas u Sarajevu, tokom međunarodnog fudbalskog turnira za decu, a jedan roditelj je povređen nožem.
Foto: Jutjub/Pogled Ba
Incident se dogodio u hotelu na Ilidži, gde se održava turnir.
- Roditelji FK Zvezdara su u jednom trenutku imali zastavu. Nismo imali nameru da bilo koga provociramo. Odjednom je ušla grupa koja nas je napala suzavcem i htela da ukrade zastavu - rekao je jedan od roditelja mladih fudbalera.
Kako je rekao, krenuli su za njima, ali ih je napolju dočekala još veća grupa koja je bila maskirana i imala baklje i noževe.
Potom su ponovo napadnuti i jedan roditelj je povređen nožem. Oni se više ne osećaju bezbedno i razmišljaju o povlačenju sa turnira.
U MUP-u su potvrdili da je došlo do incidenta.
- Policiji je saopšteno da je na području Ilidže došlo do narušavanja javnog reda i mira, te da je tom prilikom jedno lice povređeno, prema prvim informacijama, oštrim predmetom, te je prevezeno na lekarsku pomoć. Nije životno ugrožen - rekao je portparol Ministarstva unutrašnjih poslova Kantona Sarajevo Mirza Hadžiabdić za Kliks.
Prema njegovim rečima, policijski službenici Uprave policije MUP-a KS preduzimaju mere i radnje na rasvjetljavanju svih okolnosti u vezi sa ovim događajem.
BONUS VIDEO: SNIMCI SA MESTA LIKVIDACIJE U UGRINOVCIMA - Ubica sasuo pet metaka u telo mladića
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOKlikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"SUPRUGA GA DRŽALA 5 MINUTA ZA NOGE DA NE BI ISPAO" Novi detalji drame državljanina Srbije na letu Rajanera
DRAMATIČNE trenutke doživeli su u petak ujutru putnici na letu kompanije Rajaner sa aerodroma „Makedonija“ u Solunu za Minhen, kada je pukao prozor, a vazdušna struja povukla jednog putnika napolje. On je u poslednjem trenutku spasen zahvaljujući supruzi, koja je sedela pored njega i zadržala ga, piše Prototema.
10. 07. 2026. u 12:18
ZAŠTO JE DUBRAVKA MIJATOVIĆ ZAISTA NAPUSTILA SERIJU "SREĆNI LjUDI"? "Morala sam da pobegnem..."
DUBRAVKA Mijatović napustila je seriju 'Srećni ljudi' iz ličnih razloga, a ne zbog honorara.
10. 07. 2026. u 15:07
PUTIN KOMENTARISAO BRAK NAŠE PEVAČICE: "Srpkinja ti je žena? Oni to neće ukrasti! Srbi su pošteni i pristojni - ako si prepisao firmu na nju"
TOKOM razgovora Vladimir Putin ga je upitao ko je njegova supruga.
10. 07. 2026. u 21:56
Komentari (0)