TRAGEDIJA: Ovo je mladić čije je telo pronađeno u reci Vrbas (FOTO)
POLICIJSKI službenici i pripadnici Službe spasavanja iz Jajca pronašli su juče telo mladića Ahmeda Kahrića (22) iz Jajca, koji je pre tri dana automobilom sleteo u reku Vrbas.
Foto: Fejsbuk
Vozilo je izvučeno iz reke nakon nesreće, koja se desila u petak sat nakon ponoći u blizini tunela Tuk na magistralnom putu Jajce – Podmilačje, odnosno Jajce – Banjaluka, ali u njemu tada nije pronađeno telo vozača.
Telo vozača pronađeno je juče oko 12:45, koordinisanom akcijom policajaca iz PS Jajce, MUP-a SBK, Civilne zaštite, te pripadnika GSS-a iz Jajca, Visokog, Sarajeva, Zavidovića i Zenice – potvrdio je glasnogovornik MUP-a SBK Hasan Hodžić.
On je dodao da je telo pronađeno u reci Vrbas, jedan kilometar nizvodno od mesta na kom je vozilo sletelo u reku.
Na stranici Medžlisa Islamske zajednice Jajce danas je objavljena umrlica poginulog mladića.
Njemu će dženaza biti klanjana sutra na mezarju Krupčica.
(Avaz)
"TA KUĆA JE STVARNO UKLETA" Majci i ocu prerezao grkljan, pa sebi isekao vene: Novi detalji porodične tragedije u Čačku
PRVI rezultati istrage tragedije koja je otkrivena u subotu ujutru u porodičnoj kući u blizini „Slobodine“ raskrsnice u Čačku, govore da je Vladimir Čarapić (47) nožem preklao vrat svojoj majci Mili (72), a potom i svom ocu Neđu (79). Zatim je sebi istim sečivom naneo više uboda po grudima i stomaku, a na kraju je prerezao vene leve ruke i tako na smrt iskrvario.
07. 12. 2025. u 13:36
NOVO REŠENjE ZA UKRAJINU: Evropa pravi plan u slučaju da se SAD povuku iz konflikta
EVROPSKE diplomate pripremaju scenario podrške Ukrajini u slučaju povlačenja SAD iz konflikta, prenosi Blumberg, pozivajući se na izvore.
07. 12. 2025. u 13:19
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (0)