BUKTI POŽAR KOD MOSTARA: Vatra zahvatila rastinje, crni dim nadvio se nad celim gradom
U JUŽNOM delu Mostara kod naselja Rodoč u poslepodnevnim časovima izbio je veliki požar i zahvatio nisko rastinje.
Depositphotos
Iz Profesionalne vatrogasne brigade je potvrđeno da bukti požar i da se na terenu trenutno nalazi jedno vatrogasno vozilo, ali da su prema lokaciji upućene sve raspoložive snage.
Gusti crni dim nadvio se nad celim gradom, a visoke temperature i vetar predstavljaju opasnost od širenja vatre.
(Klih.ba)
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
DRAMA NA NEBU: Ruski avioni izbacili uređaje blizu britanskog nosača aviona, hitno dignuti F-35
VELIKA Britanija presrela je dva ruska aviona nakon što je premestila nosač aviona ka Arktičkom krugu radi podrške misijama NATO.
06. 07. 2026. u 09:38
NOVINARKA MARIJA NAĐENA MRTVA U AUTU: Kamere snimile poslednje trenutke
GRČKU je potresla vest o iznenadnoj smrti novinarke Marije Antonijanaki, koja je pronađena mrtva u svom automobilu u Iraklionu na Kritu.
06. 07. 2026. u 10:26
"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava
AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.
06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21
Komentari (0)