MONODRAMA O MUCI MLADIĆA SA SELA: "Oženi me majko" na sceni KC "Čukarica"
URNEBESNA komedija "Oženi me majko" biće premijerno izvedena na sceni Kulturnog centra "Čukarica" u četvrtak sa početkom u 20 časova.
Privatna arhiva
Monodrama "Oženi me majko" na zanimljiv i originalan način govori o problemima srpskih seljaka koji se na sve načine bore da pronađu ženu svog života, osnuju porodicu i tako očuvaju kućni prag.
Glavni junak iz jednog od vojvođanskih sela čini sve da se oženi. Energičan, duhovit i uporan da ostvari svoj cilj, on koristi i "novu tehnologiju" -fejsbuk. Tako zapada u niz komičnih situacija koje on rešava kako zna i ume.
Ovo je prva monodrama koja se bavi ovim, ne malim problemom mladih sa sela.
Preporučujemo
TAMARA GRUJIĆ ZA "TV NOVOSTI": Odavno ne pišemo scenarija, to je uradio život (FOTO)
20. 03. 2026. u 12:05
VAŠINGTON POST TVRDI: Ruska služba spremala scenario sa atentatom na Orbana
RUSKA Spoljna obaveštajna služba (SVR) navodno je razmatrala planove za uticaj na izbore u Mađarskoj, uključujući i insceniranje atentata na premijera Viktora Orbana, u cilju jačanja podrške Orbanu, pokazuje interni dokument do kojeg su došle evropske službe bezbednosti, piše danas Vašington post (WP).
21. 03. 2026. u 13:35
KULT PREDAKA U PLAMENU MRŽNjE: 45 godina od paljenja konaka Pećke patrijaršije – Zločin koji je najavio Martovski pogrom
OVE sedmice pre tačno 45 godina, srpski narod i Srpska pravoslavna crkva zanemeli su pred prizorom koji je nagovestio decenije stradanja na Kosovu i Metohiji.
17. 03. 2026. u 19:10
EKSPLOZIV BIO SPREMAN: "Digli bismo u vazduh aerodrom na Grenlandu"
DVA MESECA pre izraelsko-američkog napada na Iran, Danska je bila spremna da oružano brani svoj suverenitet nad Grenlandom.
19. 03. 2026. u 14:12
Komentari (0)