DEČAK SE OBESIO DOK SU RODITELJI BILI U RADNJI: Nesrećni ljudi zapomagali, kada su čuli za tragediju!

А. К.

27. 01. 2021. u 14:28

DEČAK (10) nađen je sinoć obešen u svojoj sobi u stanu u Rakovici, a tragedija se dogodila kada je dečak ostao sam jer su roditelji otišli u prodavnicu.

ДЕЧАК СЕ ОБЕСИО ДОК СУ РОДИТЕЉИ БИЛИ У РАДЊИ: Несрећни људи запомагали, када су чули за трагедију!

Foto: N.Skenderija

Telo su pronašli policajci i vatrogasci koji su ušli u stan preko terase, jer dečak nije odgovarao na pozive.

Roditelji su sa mlađim detetom otišli u prodavnicu, a po povratku kući nisu mogli dečaka da dozovu, zbog čega su zvali vatrogasce i policiju.

Kada su saznali šta se desilo, nesrećni roditelji zapomagali su u dvorištu.

Prema još nepotvrđenim informacijama, dete se slučajno obesilo igrajući Tik-Tok izazov „blackout“.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
SAMOUBISTVO BIVŠEG MINISTRA MUP-A ISPRED SKUPŠTINE: Ostavio 3 koverte, oduzeo sebi život zbog Haškog tribunala

SAMOUBISTVO BIVŠEG MINISTRA MUP-A ISPRED SKUPŠTINE: Ostavio 3 koverte, oduzeo sebi život zbog Haškog tribunala

Na današnji dan, 11. aprila 2002. godine, na ulazu u zdanje Doma Narodne Skupštine Srbije (tadašnje Skupštine SRJ) u Beogradu, bivši ministar unutrašnjih poslova Srbije Vlajko Stojiljković izvršio je samoubistvo, neposredno nakon usvajanja Zakona o saradnji sa Haškim tribunalom. Preminuo je dva dana kasnije od posledica ranjavanja.

11. 04. 2026. u 21:30 >> 21:39

Komentari (1)

BRISEL ODMAH KRENUO SA UCENAMA: Mađaru stiglo 27 zadataka od EU