TUČA MUŠKARACA I ŽENA NA BEŽANIJSKOJ KOSI: Četiri osobe završile u Urgentnom

Новости Онлајн

02. 05. 2023. u 08:54

ČETIRI osobe povređene su u tuči muškaraca i žena, koja se sinoć dogodila na Bežanijskoj kosi.

ТУЧА МУШКАРАЦА И ЖЕНА НА БЕЖАНИЈСКОЈ КОСИ: Четири особе завршиле у Ургентном

Foto: Novosti

Kako mediji nezvanično saznaju, tuča se dogodila u jednom restoranu sinoć oko 23.20 sati, a četiri osobe prevezene su u Urgentni centar. 

- U tuči su učestvovala dvojica muškarca i tri žene. Sumnja se, da su svi malo više popili i da su se posvađali. Svađa je kulminirala u tuču u kojoj su četiri osobe zadobile povrede - rekao je izvor upoznat sa slučajem. 

On je dodao da je Hitna pomoć prevezla povređene u Urgentni centar, dok je policija obavila uviđaj kojim će biti utvrđeno uzrok svađe, a kasnije i fizičkog obračuna.  

BONUS VIDEO: TROJICA NA JEDNOGA, UDARALI GA I STOLICAMA - Tuča u kafiću u Mokrinu, Kikinđani pretuli muškarca

(Informer)

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
TA KUĆA JE STVARNO UKLETA Majci i ocu prerezao grkljan, pa sebi isekao vene: Novi detalji porodične tragedije u Čačku

"TA KUĆA JE STVARNO UKLETA" Majci i ocu prerezao grkljan, pa sebi isekao vene: Novi detalji porodične tragedije u Čačku

PRVI rezultati istrage tragedije koja je otkrivena u subotu ujutru u porodičnoj kući u blizini „Slobodine“ raskrsnice u Čačku, govore da je Vladimir Čarapić (47) nožem preklao vrat svojoj majci Mili (72), a potom i svom ocu Neđu (79). Zatim je sebi istim sečivom naneo više uboda po grudima i stomaku, a na kraju je prerezao vene leve ruke i tako na smrt iskrvario.

07. 12. 2025. u 13:36

Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.

07. 12. 2025. u 11:41

Komentari (0)

GAVRILOVA MAJKA I MOJ PRADEDA...: Princip PREDAK našeg poznatog pevača (FOTO)