PRONAĐENO DRUGO TELO KOJE JE ODNELA BUJICA: Tragedija u Novom Pazaru
TELO Novopazarca za kojim se tragalo od prošlog četvrtka danas je pronađeno, nezvanično saznaje RTV Novi Pazar.
Foto: Tanjug/Aleksandar Nićiforović
Njegovo telo pronađeno je kod reciklažnog centra.
Podsetimo, jutros su u potragu krenuli pripadnici svih službi, vojska, policija i dobrovoljci da traže nesrećnog čoveka. Na terenu su bili i ronioci koji su pretraživali rečno korito.
Do nesreće je došlo prošle nedelje, u četvrtak, kada je nesrećni čovek stavljao vreće sa peskom uz reku Trnavicu kako bi spasao kuću od nabujale reke, a zatim ga ja i samog ponela bujica.
BONU VIDEO: EVO KAKVA JE SITUACIJA U NOVOM PAZARU - Nema poplavljenih domaćinstava, sve ekipe spremne
Uskoro opširnije
Preporučujemo
NASTRADAO MLADIĆ NA POLICIJSKOJ OBUCI: Tragedija na gradskom strelištu u Novom Sadu
23. 01. 2023. u 11:17
POTPISUJE SE ISTORIJSKI UGOVOR: Vojvodina postaje čvorište Evrope, kreće gradnja gigantske saobraćajnice (FOTO/VIDEO)
PROJEKAT Osmeh Vojvodine obuhvata izgradnju 185 km brze saobraćajnice, sa 46 mostova i 34 nadvožnjaka, čime se smanjuje vreme putovanja.
18. 03. 2026. u 09:30
KULT PREDAKA U PLAMENU MRŽNjE: 45 godina od paljenja konaka Pećke patrijaršije – Zločin koji je najavio Martovski pogrom
OVE sedmice pre tačno 45 godina, srpski narod i Srpska pravoslavna crkva zanemeli su pred prizorom koji je nagovestio decenije stradanja na Kosovu i Metohiji.
17. 03. 2026. u 19:10
EKSPLOZIV BIO SPREMAN: "Digli bismo u vazduh aerodrom na Grenlandu"
DVA MESECA pre izraelsko-američkog napada na Iran, Danska je bila spremna da oružano brani svoj suverenitet nad Grenlandom.
19. 03. 2026. u 14:12
Komentari (0)