UDARAO KINESKINJU DRVENOM LETVOM: Policija u Kikindi uhapsila osumnjičenog

Рада Шегрт
Rada Šegrt

23. 02. 2022. u 13:05

PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova u Kikindi, intenzivnim radom, rasvetlili su razbojništvo i uhapsili J. N. (28) zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio ovo krivično delo.

УДАРАО КИНЕСКИЊУ ДРВЕНОМ ЛЕТВОМ: Полиција у Кикинди ухапсила осумњиченог

Foto: ilustracija/R.Š.

Sumnja se da je on 12. januara ove godine u mestu Mol, u opštini Ada, u Potisju, sačekao kinesku državljanku (52) u dvorištu kuće u kojoj je živela, udario je drvenom letvom, a potom joj oteo torbu sa novcem i mobilnim telefonom.

- Policija je pronašla mobilni telefon koji će vratiti vlasnici. Osumnjičenom je određeno zadržavanje do 48 sati nakon čega će, uz krivičnu prijavu, biti priveden nadležnom Višem javnom tužilaštvu u Subotici - saopšteno je iz Policijske uprave u Kikindi.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
IRANCI TVRDE - NETANJAHU JE UBIJEN: Šta se desilo Bibiju? Prvi put od početka rata i Iranci izađite na ulice

IRANCI TVRDE - NETANJAHU JE UBIJEN: Šta se desilo Bibiju? Prvi put od početka rata i "Iranci izađite na ulice"

SPEKULACIJE o navodnoj smrti izraelskog premijera Benjamina Netanijahua pojavile su se juče na društvenim mrežama, a preneo ih je hebrejski veb-sajt iranske novinske agencije Tasnim. Šta se s njim dogodilo - odgovor je stigao dan kasnije. Živ je i zdrav i kako poručuje na prvoj konferenciji od početka rata - spreman je da borbe privede kraju.

12. 03. 2026. u 22:29 >> 22:37

Komentari (0)

Ciklus i gubitak gvožđa: Skriveni razlog za umor kod mnogih žena