JUTKA IZAŠAO IZ ZATVORA: Bivši čelnik Brusa odslužio kaznu za nedozvoljene polne radnje
MILUTIN Jeličić Jutka pušten je danas na slobodu nakon što je izdržao tromesečnu zatvorsku kaznu na koju je osuđen zbog nedozvoljenih polnih radnji nad sekretaricom Marijom Lukić.
Foto: S. Babović
Jutka se iza rešetaka našao 25. januara ove godine. Svoje zatvorske dane proveo je u KPZ Ćuprija.
On je pre izdržavanja kazne pokušao da odloži njeno izvršenje, a u toku boravka u zatvoru tražio je uslovni otpust, što nije prihvaćeno.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
SITUACIJA SVE LOŠIJA? Moskovske vlasti zabranile skup u znak podrške Navaljnom
20. 04. 2021. u 13:06
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
SVE KLjUČA OKO FOKLANDSKIH OSTRVA: Argentinski predsednik poslao poruku koja će razbesneti Britance
PREDSEDNIK Argentine Havijer Milej izjavio je da je njegova vlada "svakim danom sve bliže" povratku suvereniteta nad Foklandskim ostrvima, produbljujući diplomatski spor izazvan politički obojenim slavljem reprezentacije Argentine nakon pobede nad Engleskom na Svetskom prvenstvu ranije ove sedmice, piše briselski portal Politiko.
17. 07. 2026. u 14:37
NOVA FAZA SUKOBA NA BLISKOM ISTOKU: Iran prvi put direktno napao ovu zemlju!
IRAN je saopštio da je u petak izveo nove napade na američke objekte na Bliskom istoku, uključujući i prvi direktan napad u Siriji, nakon šeste uzastopne noći američkih udara na iranske vojne objekte.
17. 07. 2026. u 12:51
SNIMLjEN U VUKOVARU: Vozaču iz Borova 2. NAJVEĆA KAZNA u istoriji Hrvatske - evo šta je zgrešio
PREMA svemu sudeći, hrvatska policija u poslednje vreme izriče sve veće novčane kazne za počinjene saobraćajne prekršaje.
20. 07. 2026. u 19:45
Komentari (1)