"NOVOSTI" SAZNAJU: Darko Šarić napustio zgradu u Ustaničkoj ulici
DARKO Šarić napustio je zgradu u Ustaničkoj ulici gde je bio u pritvoru, saznaju "Novosti".
Foto: Igor Marinković
Darko Šarić je nešto posle 17 časova krenuo ka kući na Dedinju, kod supruge Lane Popović, gde će boraviti u kućnom pritvoru.
Podsetimo, on je uhapšen u martu 2014. godine. Apelacioni sud je odlučio da otvori pretres protiv Darka Šarića i još trojice optuženih pred Drugostepenim sudom, radi potpunijeg utvrđivanja činjenica vezanih za trgovinu narkoticima.
Pretres je zakazan za period od 28. februara do 11. marta.
Preporučujemo
EKSKLUZIVNO - URANIJUM I TEŠKI METALI OTKRIVENI U TKIVU GENERALA PAVKOVIĆA: Iz italijanske laboratorije stigli rezultati analiza (FOTO)
U TUMORSKOM tkivu generala Nebojše Pavkovića, koje je 15. septembra poslato na analize u specijalizovanu laboratoriju u Italiji, pronađeni su uranijum i teški metali u ekstremno visokim koncentracijama!
29. 11. 2025. u 08:00
OTAC PADAO U NESVEST, HITNA INTERVENISALA NEKOLIKO PUTA Mučne scene na sahrani Ane Radović - Iz porodične kuće je ispratili na večni počinak
DANAS je na Zlatiborskom groblju sahranjena Ana Radović iz Čajetine, koja je poginula u teškoj sabraćajnoj nesreći na magistralnom putu kod Čačka.
28. 11. 2025. u 14:45
TRAMP UKRAO ŠOU NA ŽREBU ZA SP: Scena koja je obišla svet - Melanija nije krila oduševljenje (VIDEO)
AMERIČKI predsednik Donald Tramp bio je u centru pažnje na izvlačenju grupa za Svetsko fudbalsko prvenstvo 2026. godine, gde je izveo svoj poznati YMCA ples i primio prvu FIFA-inu nagradu za mir.
06. 12. 2025. u 10:31
Komentari (0)