ŽENA PALA SA TERASE U BORČI: Poginula na mestu - nesreći prethodila tuča njenog bivšeg i sadašnjeg partnera

В. Н.

05. 11. 2025. u 09:17

U BEOGRADSKOM naselju Borča zasad neidentifikovana žena pala je sa terase, sa visine od četiri metra, i poginula na mestu.

ЖЕНА ПАЛА СА ТЕРАСЕ У БОРЧИ: Погинула на месту - несрећи претходила туча њеног бившег и садашњег партнера

Foto: N. Skenderija/Tanjug/Ilustracija

Zasad nije poznato kako je pala i šta se sve izdešavalo ali se zna da su njenom padu prethodile svađa i tuča na terasi njenog bivšeg sa sadašnjim partnerom.

Reč je o muškarcima od 52 i 54 godine. Hitna pomoć je samo konstatovala smrt.

Tragedija se dogodila u Ulici Pita Maravića.

(Kurir)

BONUS VIDEO: PUCNjAVA U NOVOM SADU: Snimci sa mesta zločina

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ORBAN OTKRIO ŠOK DETALJE: Odbio sam poziv Klintona da uđem u rat sa Srbijom 1999. godine

ORBAN OTKRIO ŠOK DETALjE: Odbio sam poziv Klintona da uđem u rat sa Srbijom 1999. godine

MAĐARSKI premijer Viktor Orban izjavio je da je 1999. godine, tokom svog prvog premijerskog mandata, dok su trajali sukobi u AP Kosovu i Metohiji i NATO agresija, dobio poziv od tadašnjeg američkog predsednika Bila Klintona da Mađarska otvori drugi front i napadne Srbiju ili "bar da puca iz Mađarske preko Vojvodine sve do Beograda", ali da je odbio takav poziv, preneo je danas Telex.

09. 02. 2026. u 11:13

Komentari (0)

KIM KARDAŠIJAN IMA NOVOG DEČKA! Dovela ga na Superboul, Ameri zatečeni! (VIDEO)