DVE SAOBRAĆAJKE U BEOGRADU: Dvoje lakše povređenih
JUTROS oko 03.30 dogodila se saobraćajna nezgoda u Ovči u ulici Mihaja Emineskua u kojoj je lakše povređena jedna muška osoba starosti 41 godinu, rečeno je jutros Tanjugu u Hitnoj pomoći.
Foto: M.Stevanović
Povređeni je nakon ukazane prve pomoći na mestu udesa prevezen u Urgentni centar. Sinoć u 21.59 dogodila se još jedna saobraćajna nezgoda u kojoj je ženska osoba starosti 17 godina zadobila lakše povrede glave i ona je kolima Hitne pomoći prevezena u Urgentni centar.
Protekle noći su dežurale 24 ekipe Hitne pomoći koje su intervenisale ukupno 100 puta, od toga 19 intervencija je obavljeno na javnim mestima. Bilo je više slučajeva intoksikacije alkoholom i svi alkoholisani pacijenti su voženi na odeljenje toksikologije VMA na dalje lečenje.
Kao i svake noći za pomoć su se u velikom broju javljali hronični bolesnici, najviše hipertenzičari i astmatičari i pacijenti sa bolovima u grudima, navode u Hitnoj pomoći.
Preporučujemo
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
EPSKI DEBAKL! Arina Sabalenka izbačena sa Rolan Garosa
NAJBOLjA teniserka planete Arina Sabalenka neće se takmičiti u završnici Rolan Garosa.
03. 06. 2026. u 15:48
KRAĐA VEKA U NBA! Nikola Jokić ovakvu nepravdu nije zaslužio, bruka i sramota
NBA liga donela je odluku o MVP igraču NBA lige!
17. 05. 2026. u 16:04 >> 16:14
NASTAJE NOVA DRŽAVA? Srpske komšije se ujedinjuju sa susedima - za moćnu državu od 22 miliona duša i 272.200 km²
"UNIONISTIČKI pokret je oduvek postojao i on je i dalje živ unutar našeg društva. Nesumnjivo je da je ova diskusija legitiman deo političkog procesa u zemlji. Ja lično nikada ne bih mogao da glasam protiv ujedinjenja."
02. 06. 2026. u 21:24
Komentari (0)