PIJAN UDARIO U PARKIRANI AUTOMOBIL: Vozio sa 3,7 promila alkohola u krvi
Dvadesetpetogodišnji muškarac iz okoline Surdulice izazavao je saobraćajnu nezgodu, u kojoj na sreću nije bilo povređenih.
FOTO: Arhiva novosti
Alkotestiranjem je utvrđeno da je vozio pod dejstvom alkohola. Udario je u parkirani automobil i ogradu kuće i sumnjiči da je upravljajući automobilom „alfa“ sa 3,07 promila alkohola u organizmu, udario u parkirani „mercedes“, a potom i u metalnu ogradu.
Vozaču je određeno zadržavanje i protiv njega će biti podneta prekršajna prijava zbog nasilničke vožnje.
Preporučujemo
MUŠKARAC UMRO NAKON UBODA OSA: Čitav roj se obrušio na njega, preminuo na licu mesta
03. 07. 2026. u 13:27
"TAČI KRŠI USLOVE PRITVORA" Specijalizovana veća u Hagu: Moguće i strože mere
03. 07. 2026. u 07:07
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"SRBIJA JE POČASNI GOST U PARIZU" Milanović pobesneo: Oni nisu ni u EU, ni u NATO, ni u Koaliciji voljnih
PREDSEDNIK Hrvatske Zoran Milanović izjavio je danas da Srbija ima ulogu počasnog gosta na vojnom defileu u Parizu povodom Dana Bastilje, a da je Hrvatska počašćena što su je tamo pozvali.
03. 07. 2026. u 15:08
ZELENSKI ODLAZI U ISTORIJU? Ovaj čovek ulazi u trku za predsednika Ukrajine
VALERIJ Zalužni, bivši vrhovni komandant i trenutni ukrajinski ambasador u Ujedinjenom Kraljevstvu, rekao je sadašnjem predsedniku zemlje, Volodimiru Zelenskom, da namerava da postane novi predsednik Ukrajine.
01. 07. 2026. u 15:45
ŽENA PODMETNULA BOMBU: Šok otkriće o napadu na ukrajinskog oligarha (VIDEO)
NA SNIMCIMA se vidi osumnjičena sa velikim crnim šeširom, crnim prslukom preko bele odeće i belim sportskim patikama.
02. 07. 2026. u 21:58
Komentari (0)