UŽAS KOD ŠIDA: Radnik (38) poginuo u pilani, stradao dok je koristio mašinu
MUŠKARAC (38) poginuo je danas u selu Ilinci kod Šida na svom radnom mestu u pilani.
Foto: Milena Anđela/Profimedia/Ilustracija
Kako se nezvanično saznaje, muškarac je stradao dok je koristio mašinu poznatu kao brenta.
Za sada nema zvaničnih informacija iz PU Sremska Mitrovica o ovom događaju, niti je poznato kako je došlo do nesreće.
Istraga je u toku.
(Telegraf)
BONUS VIDEO: MASAKR KOD VRŠCA - Dečak (13) sekirom ubio 12 jaganjaca
Preporučujemo
"TREBA ODATI PRIZNANjE VUČIĆU I SRBIJI, MORAMO ZAŠTITI SRBE OD KURTIJA" Montgomeri očitao lekciju medijima u CG o Kosovu i Metohiji
U INTERVJUU za crnogorski "Dan", Vilijam Montgomeri, bivši američki ambasador u SR Jugoslaviji, osvrnuo se na situaciju na Kosovu i Metohiji.
15. 05. 2026. u 13:16
Srušio se avion kod glavnog grada: Poginuli svi putnici i pilot
Vazduhoplovna civilna uprava Južnog Sudana saopštila je danas da se srušio avion jugozapadno od glavnog grada Džube, pri čemu je poginulo svih 14 osoba koje su bile u letelici.
27. 04. 2026. u 16:49
FARMER OSTAVIO 5 KRAVA NA PUSTOM OSTRVU: 130 godina kasnije naučnici nisu mogli da veruju šta vide
PRIČA o pet krava ostavljenih na izolovanom ostrvu Amsterdam u Južnom okeanu prerasla je u jedno od najneobičnijih poglavlja moderne biologije.
14. 05. 2026. u 14:24 >> 20:55
Komentari (0)