SUDAR NA KARABURMI: Hitna pomoć reagovala, među povređenima i srpska pevačica
PEVAČICA i influenserka Ruža Rupić imala je saobraćajnu nezgodu na Karaburmi.
Foto: Novosti
Kako piše "Blic", pevačica je krenula na promociju kod prijatelja, kada se desio udes.
U kolima sa njom bio je još jedan mladić. Kola su u udesu potpuno smrskana.
Na mesto udesa došla je Hitna pomoć, a Ruža ima lakše povrede, bol u vratu, dok je jedan muškarac teže povređen i Hitna pomoć ga je odvezla u bolnicu.
Preporučujemo
SUKOB NAM JE PRED VRATIMA Rute upozorava: Mi smo sledeća meta Rusije
RUSIJA bi mogla da bude spremna da upotrebi vojnu silu protiv NATO-a u narednih pet godina, smatra generalni sekretar NATO-a Mark Rute.
11. 12. 2025. u 15:46 >> 16:40
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne
SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.
11. 12. 2025. u 16:22
PEJAKOVIĆ: Srbi su skupo platili LAŽ o Jugoslaviji, koja traje od '45 i plaćaćemo je još
GLUMAC Nikola Pejaković oduševljava publiku širom regiona ulogom Momčila u seriji "Tvrđava", koja se bavi ratnim devedesetim i raspadom nekadašnje države Jugoslavije.
13. 12. 2025. u 15:33
Komentari (0)