NA OVU VRUĆINU NADUVAO 2.83 PROMILA: Saobraćajna nesreća kod Lazarevca, vozač pijan izazvao sudar
DOŠLO je do sudara automobila i motora u saobraćajnoj nesreći koja se desila danas kod Lazarevca u Vreocima.
Foto: Shutterstock/Ilustracija
Vozač automobila je izazvao nesreću radeći polukružno okretanje na punoj liniji, pod dejstvom alkohola.
Prema nezvaničnim informacijama, alko-test je pokazao da je vozač imao 2,83 promila alkohola u krvi.
Policija vrši uviđaj, dok stanje učesnika još uvek nije poznato.
(Blic)
BONUS VIDEO:
UPALI U KUĆU, LOPOVE ZATEKLI U GAĆAMA I POBACALI IH NA POD: Pogledajte filmsku akciju UKP
Preporučujemo
MALOLETNIK (15) IZBODEN U BUJANOVCU: Policija traga za napadačem
24. 07. 2023. u 17:58
SNIMAK IZ BOSNE - ZA NEVERICU: Videte gde se zmija popela i kako se kreće (VIDEO)
23. 07. 2023. u 13:35
VELIKO UPOZORENjE VUČIĆA: Za godinu i po dana suočićemo se sa velikim ratom, niko više ne želi da sluša drugu stranu
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas, na forumu "GLOBSEC BELTALKS: Beogradski ekonomski razgovori", da više nema racionalnosti u međunarodnoj politici i da se uskoro sprema veliki sukob.
09. 12. 2025. u 20:57
NOVO REŠENjE ZA UKRAJINU: Evropa pravi plan u slučaju da se SAD povuku iz konflikta
EVROPSKE diplomate pripremaju scenario podrške Ukrajini u slučaju povlačenja SAD iz konflikta, prenosi Blumberg, pozivajući se na izvore.
07. 12. 2025. u 13:19
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (0)