DECA POVREĐENA U BUGARSKOJ STIGLA U SRBIJU: Saniteti prešli granicu, nastavljaju ka Beogradu (FOTO/VIDEO)
DECA koja su juče povređena u saobraćajnoj nesreći u Bugarskoj, krenula su u Srbiju na dalje lečenje.
J.Ć.
Oni su upravo prešli bugarsku granicu i ušli u našu zemlju, a kako saznajemo, prevozi se sedam mališana.
Među lekarima koji su u pratnji pacijenata su i lekari UKC Niš, potvrdili su iz Uprave UKC za "Novosti".
Sanitetima će deca biti direktno prevezena u Beograd, a biće zbrinuti na Univerzitetskoj dečjoj klinici Tiršova.
BONUS VIDEO - Ubistvo u noćnom klubu u Nišu: Mladić preminuo posle obračuna noževima
Preporučujemo
RUSKI VOJNI STRUČNjAK: Jedan udar "orešnika" i "sarmata" može da uništi čitav NATO u Evropi
KOMBINOVANO lansiranje raketnih sistema „sarmat“ i „orešnik“ sposobno je da neutrališe celu vojnu infrastrukturu Severnoatlantske alijanse u Evropi, rekao je za ruske medije Aleksandar Stepanov, vojni stručnjak Instituta za pravo i nacionalnu bezbednost Ruske predsedničke akademije za nacionalnu ekonomiju i javnu upravu (RANHEGA).
13. 05. 2026. u 12:29
Srušio se avion kod glavnog grada: Poginuli svi putnici i pilot
Vazduhoplovna civilna uprava Južnog Sudana saopštila je danas da se srušio avion jugozapadno od glavnog grada Džube, pri čemu je poginulo svih 14 osoba koje su bile u letelici.
27. 04. 2026. u 16:49
FARMER OSTAVIO 5 KRAVA NA PUSTOM OSTRVU: 130 godina kasnije naučnici nisu mogli da veruju šta vide
PRIČA o pet krava ostavljenih na izolovanom ostrvu Amsterdam u Južnom okeanu prerasla je u jedno od najneobičnijih poglavlja moderne biologije.
14. 05. 2026. u 14:24 >> 20:55
Komentari (0)