SVA POVREĐENA DECA HOSPITALIZOVANA: Selaković sa bugarskim kolegom o nesreći autobusa sa decom iz Srbije
MINISTAR spoljnih poslova Srbije Nikola Selaković razgovarao je večeras sa ministrom inostranih poslova Bugarske Nikolajem Milkovom o stanju putnika iz autobusa koji se prevrnuo nedaleko od Stare Zagore u Bugarskoj.
Foto: Tanjug
Kako je saopšteno iz Ministarstva, sva povređena deca su hospitalizovana i dva ministara će biti u stalnoj vezi zbog razmene informacija o njihovom oporavku.
Milkov je preneo da u udesu nije bilo poginulih i da će porodice povređenih biti kontaktirane, izrazivši nadu da će uskoro moći da budu sa svojom decom.
Deca su se vraćala sa letovanja na bugarskoj obali Crnog mora, a nesreća se dogodila 216 kilometara od Sofije, kod Stare Zagore.
"SRPSKA SE TRUBA S KOSOVA ČUJE" ZA POBEDNIKA MATEJU: Oboren rekord na Gazivodama - Stotine mladića i devojaka plivalo za Časni krst (VIDEO)
PLIVANjE za Časni krst održano je tradicionalno na jezeru Gazivode. Ovogodišnji pobednik je Mateja Kasalović.
19. 01. 2026. u 13:55
KALINKA JE IMALA 14 GODINA KAD JE BRUTALNO UBIJENA: Otac 30 godina istraživao zločin, svi ga smatrali ludim - prava istina je šokirala svet!
ANDRE Bamberski je penzioner, a tri decenije života je posvetio razotkrivanju smrti svoje ćerke.
19. 01. 2026. u 13:58
MIRA ADANjA POLAK PRODALA SVU IMOVINU Nije ostalo ništa: "Sve što je moglo da se proda, prodala sam..."
PRIVATNOST nikada nije delila sa širokim auditorijumom...
20. 01. 2026. u 09:05
Komentari (0)