BEZ POMAKA U ISTRAZI: I nakon četiri dana nepoznat maskirani napadač koji je ubio troje ljudi kod Dečana
NI četiri dana posle ubistva u Glođanima, kada je u petak uveče oko 19.00 časova još uvek nepoznata maskirana osoba pucala na autobus koji je saobraćao na relaciji Đakovica—Dečani, kada su ubijeni vozač i dvoje srednjoškolaca, nema pomaka u istrazi.
Foto: Fejsbuk
Zbog toga je poslanica Demokratskog saveza tzv. Kosova Hikmete Bajrami poručila da kosovske bezbednosne strukture treba da se obrate međunarodnim prijateljima za pomoć u otkrivanju zločina u Glođanu, pre svega američkim bezbednosnim institucijama.
Inače, kako su objavili prištinski mediji na albanskom jeziku, u posleratnom periodu je više od 400 nerasvetljenih ubistava na Kosovu i Metohiji.
Preporučujemo
HRVATSKOJ STIGLA PORUKA IZ IZRAELA: Potpuno prekinite diplomatske odnose sa Teheranom
AMBASADOR Izraela u Hrvatskoj Gari Koren pozvao je zvanični Zagreb da prekine diplomatske odnose s Teheranom i sprovede bezbednosne provere osoblja iranskog diplomatskog predstavništva u Hrvatskoj jer bi, kaže, među njima moglo biti "špijuna" Revolucionarne garde koja se u EU smatra terorističkom organizacijom.
06. 03. 2026. u 09:10
ŠOK ISTRAGA AMERIKANACA: Evo ko je gađao iransku školu u kojoj su poginule devojčice
AMERIČKI vojni istražitelji veruju da je verovatno da su američke snage odgovorne za napad na iransku školu za devojčice u kojem je u subotu poginulo više desetina dece, ali još nisu doneli konačan zaključak niti su završili istragu, rekli su za Rojters dvojica američkih zvaničnika.
06. 03. 2026. u 08:23
"SVE SAM TO PROŠLA SA SAŠOM" Suzana potresena zbog Zorice: "Kancer kao da je zarazna bolest, ne znam od čega je operisana"
VEČERAS se u Sava Centru održava prvi od tri koncerta Marije Šerifović u 2026. godini.
06. 03. 2026. u 20:27
Komentari (1)