EVO U KAKVOM SU STANJU POVREĐENI KOD BUBANJ POTOKA: Sedmoro dece u Institutu za majku i dete, ukupno 13 povređenih (FOTO)
U TEŠKOJ saobraćajnoj nesreći koja se danas oko 12 i 20 desila kod Bubanj potoka, u kojoj su učestvovala četiri vozila, povređeno je 13 osoba, od kojih je sedmoro dece.
Foto: G. Šljivić/Instagram/192rs
Deca, uglavnom sa lakšim telesnim povredama, su smeštena u Institut za majku i dete u Beogradu.
Troje mališana je bilo u jednom vozilu, dok je četvoro bilo u drugom automobilu.
Foto: Instagram/192rs
Kako nam je rekao dr Marko Bogosavljević, hirurg u Institutu, troje dece će biti zadržano radi opservacije.
Šestoro odraslih je smešteno u Urgentni centar, i u toku je dijagnostika, pa će njihovo stanje tek biti poznato.
ZAŠTO BLOKADERI HOĆE DA UBIJU VUČIĆA? Nešić i Vučićević o monstruoznim planovima (VIDEO)
BLOKADERI hoće da ubiju predsednika Aleksandra Vučića zato što im smeta Srbija kakva jeste i zato što su svesni da ni za 100 godina ne mogu da urade ono što Vučić uradi za dva dana, ističu glavna urednica portala "Novosti" Andrijana Nešić i predsednica Asocijacije novinara Srbije (ANS) Ivana Vučićević.
26. 02. 2026. u 11:01
CEO REGION JE ZGROŽEN! Evo šta je uradila takmičarka lažne države Kosovo kada je videla Srpkinju na pobedničkom postolju
BRUKA i sramota na jednom od evropskih takmičenja u tekvondou za mlade u Sarajevu!
25. 02. 2026. u 11:35
"NEMA KO DA NASEČE DRVA": Rusko selo izgubilo skoro sve muškarce u ratu u Ukrajini
U RIBARSKOM selu Sedanka, na ruskom dalekom istoku, svakodnevni život je bio težak i pre rata u Ukrajini. Većina kuća nema osnovnu infrastrukturu, kao što su voda, unutrašnji toaleti ili centralno grejanje, iako zimske temperature često padnu i na -10 stepeni Celzijusa.
24. 02. 2026. u 09:43
Komentari (0)