UHAPŠEN VOZAČ GOLFA IZ NOVOG BEČEJA: Sumnjiči da je kriv za pogibiju motocikliste

Bogoljub Grujić

27. 04. 2025. u 16:15

ZRENjANINSKA policija, po nalogu glavnog javnog tužioca Osnovnog javnog tužilaštva u Zrenjaninu, uhapsila je sedamdesetjednogodišnjeg Lj. Ć. iz okoline Novog Bečeja, zbog sumnje da je izvršio krivično delo teško delo protiv bezbednosti javnog saobraćaja.

УХАПШЕН ВОЗАЧ ГОЛФА ИЗ НОВОГ БЕЧЕЈА: Сумњичи да је крив за погибију мотоциклисте

Foto: Rada Šegrt/Ilustracija

Zrenjaninska policija, po nalogu glavnog javnog tužioca Osnovnog javnog tužilaštva u Zrenjaninu, uhapsila je sedamdesetjednogodišnjeg Lj. Ć. iz okoline Novog Bečeja, zbog sumnje da je izvršio krivično delo teško delo protiv bezbednosti javnog saobraćaja.

On se sumnjiči da je juče ujutro, ( nedelja 27. april) oko 5.40 časova, u Zrenjaninu na raskrsnici ulica Žarka Zrenjanina i Voje Tankosića, automobilom marke „golf“ naleteo na motocikl „jamaha“, kojim je upravljao četrdesetogodišnji muškarac, koji je usled zadobijenih povreda preminuo na licu mesta.

Lj. Ć. je određeno zadržavanje do 48 časova i on će, uz krivičnu prijavu, biti priveden Osnovnom javnom tužilaštvu u Zrenjaninu.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
SAMOUBISTVO BIVŠEG MINISTRA MUP-A ISPRED SKUPŠTINE: Ostavio 3 koverte, oduzeo sebi život zbog Haškog tribunala

SAMOUBISTVO BIVŠEG MINISTRA MUP-A ISPRED SKUPŠTINE: Ostavio 3 koverte, oduzeo sebi život zbog Haškog tribunala

Na današnji dan, 11. aprila 2002. godine, na ulazu u zdanje Doma Narodne Skupštine Srbije (tadašnje Skupštine SRJ) u Beogradu, bivši ministar unutrašnjih poslova Srbije Vlajko Stojiljković izvršio je samoubistvo, neposredno nakon usvajanja Zakona o saradnji sa Haškim tribunalom. Preminuo je dva dana kasnije od posledica ranjavanja.

11. 04. 2026. u 21:30 >> 21:39

Komentari (0)

SADA JE SVE JASNO! Nikola Jokić ostao u konkurenciji za MVP nagradu, Denver dobio teškog rivala u prvoj rundi plej-ofa