HTEO DA ZAKOLJE SINA: Nasilnom ocu iz Zemuna određen pritvor
PO nalogu javnog tužioca Trećeg osnovnog javnog tužilaštva u Beogradu policijski službenici PS Zemun su doneli rešenje o zadržavanju P.A. (71) zbog nasilja u porodici, odnosno nad sinom.
Foto arhiva
Okrivljenom se stavlja na teret da je u porodičnom stanu uputio pretnje svom sinu A.A. (41) da će ga ubiti, potom uperio kuhinjski nož u njegovom pravcu.
Na saslušanju okrivljeni je negirao izvršenje krivičnog dela, a imajući u vidu da je u pitanju lice koje je ranije krivično osuđivano i to zbog istog krivičnog dela koje je učinio prema istom oštećenom, kao i da ga je izvršio u toku vremena proveravanja po prethodno izrečenoj uslovnoj osudi, te da bi boravkom na slobodi uticao na oštećenog, na predlog Tužilaštva sud mu je odredio pritvor.
Preporučujemo
TRAMP ZAPRETIO UKRAJINI I EU: Nema ništa od oružja ako se vaši evropski saveznici ne pridruže deblokadi Ormuskog moreuza
AMERIČKI predsednik Donald Tramp zapretio je da će SAD prekinuti da snabdevaju oružjem Ukrajinu ukoliko evropski saveznici odbiju da se pridruže "koaliciji voljnih" za deblokadu Ormuskog moreuza, javlja danas Fajnenšel tajms, pozivajući se na izvore.
01. 04. 2026. u 22:03
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
VILIJAM MONTGOMERI: "Kad smo bombardovali Srbiju, nismo imali dozvolu za prelet preko Hrvatske - Tuđman nije znao! Podela KiM jedini izlaz"
NEDAVNO je obeležena 27. godišnjica od početka NATO agresije na Saveznu Republiku Jugoslaviju.
30. 03. 2026. u 20:11
Komentari (0)