SATAROM JURILI RODITELJE: Tražili pare, pa zapretili ubistvom
BEOGRADSKA policija uhapsila je rođenu braću S.M. (23) i N.M. (26) zbog nasilja u porodici, a kako se saznaje, oni su oca i majku po kući jurili satarom za meso i pretili im ubistvom.
Foto: Shutterstock/Ilustracija
Tokom istrage roditelji su rekli da su ih sinovi "napali jer nisu želeli da im daju novac za drogu".
O slučaju obaveštena policija, tužilaštvo i Centar za socijalni rad u Beogradu.
Nezvanično, nasilje se dogodilo u beogradskom naselju Grocka u utorak uveče i reč je o dvojici narkomana.
Braći nasilnicima je određeno policijsko zdržavanje.
(Kurir)
BONUS VIDEO:
NESREĆA U SMEDEREVU: Sudar automobila i motocikla
"SVEOPŠTI RAT" Stiglo veliko upozorenje Americi
VISOKI iranski zvaničnik upozorio je da će svaki napad na njegovu zemlju biti smatran „sveopštim ratom“ dok se američka udarna grupa nosača aviona približava regionu.
24. 01. 2026. u 09:31
U FEBRUARU POTPUNI KOLAPS POLARNOG VRTLOGA? Hladna masa zalediće Evropu, evo šta nas očekuje
NAKON stratosferskog zagrevanja početkom februara, najnovije prognoze pokazuju potencijalni potpuni kolaps polarnog vrtloga, što će na kraju dovesti hladan vazduh i u Evropu, piše Severe Weather Europe.
23. 01. 2026. u 14:21
NAJSTARIJI JUGOSLOVEN: Doživeo 132, izrasli mu treći zubi
U AKCIJI nekdašnje revije Yugo papir “Tražimo najstarijeg Jugoslovena“ 1978. godine novinari su se zaputili u selo Oraš Planje udaljeno od Tešnja desetak kilometara, gde je živeo Meho Hadžić.
23. 01. 2026. u 16:47
Komentari (0)