UHAPŠEN KRIJUMČAR MIGRANATA: Osumnjičenom određeno zadržavanje od 48 sati
PRIPADNICI Regionalnog Graničnog centra ka Bugarskoj u saradnji sa kolegama iz pirotske policije, uhapsili su B.I.(46), iz Preševa, zbog postojanja osnova sumnje da je počinio krivično delo nedozvoljen prelazak državne granice i krijumčarenje ljudi.
V.Ć.
Osumnjičeni Preševac je bio za volanom "folksvagena",kojim je krijumčario 6 iregularnih migranata, bez ikakvih ličnih dokumenata.
Krijumčarenje je otkriveno kada je zaustavljen na koridoru 10 kod izlaza za Niš-istok. Određeno mu je zadržavanje do 48 sati, nakon čega će biti špriveden pirotskom Višem tužilaštvu.
Preporučujemo
Trampu stigle najgore moguće vesti: Nije dobro po američkog predsednika
Podrška američkom predsedniku Donaldu Trampu pala je na najniži nivo u njegovom trenutnom mandatu, a Amerikanci su sve više nezadovoljni njegovim postupanjem sa troškovima života i ratom sa Iranom, pokazuju rezultati nove ankete Ipsosa.
28. 04. 2026. u 20:51
Srušio se avion kod glavnog grada: Poginuli svi putnici i pilot
Vazduhoplovna civilna uprava Južnog Sudana saopštila je danas da se srušio avion jugozapadno od glavnog grada Džube, pri čemu je poginulo svih 14 osoba koje su bile u letelici.
27. 04. 2026. u 16:49
Šta se to desilo na granici Ukrajine i Belorusije? Zelenski besan, preti komšijama: "Spremni smo!"
PREDSEDNIK je takođe najavio da Ukrajina priprema nekoliko novih paketa sankcija koji će biti uvedeni odmah i u bliskoj budućnosti.
03. 05. 2026. u 09:37
Komentari (0)