TUŽILAC TRAŽI PRITVOR ZA BOŠKOVIĆA: Uhapšen zbog sumnje da je pripadnik Šarićeve grupe
U TUŽILAŠTVU za organizovani kriminal završeno je saslušanje Aleksandra Boškovića, koji je uhapšen zbog sumnje da je pripadnik organizovane kriminalne grupe Darka Šarića.
Darko Šarić / Foto Z. Jovanović
Tužilaštvo za organizovani kriminal predložilo je sudu da odredi pritvor Boškoviću. Odluku će doneti sudija za prethodni postupak.
Njemu su lisice stavljene u subotu u Beogradu.
Šarić i još četiri pripadnika grupe uhapšeni su u četvrtak, i određen im je pritvor nakon saslušanja.
BONUS VIDEO: KRENULA KOLONA: Džipovi i vozila pod rotacijom i sirenama napuštaju Dedinje i kuću Darka Šarića
Preporučujemo
POŽAR U OBRENOVCU: Vatra zahvatila komoru za farbanje, povređen radnik
18. 04. 2022. u 10:07
RASTI SKINUTA NANOGICA: Reper u kućnom zatvoru bio od septembra
18. 04. 2022. u 12:08
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
KINA POKRENULA SPECIJALNU OPERACIJU KOD TAJVANA: Peking žestoko odgovorio dvema državama
KINA je objavila da je pokrenula „specijalnu pomorsku operaciju“ istočno od Tajvana, čime je dodatno zaoštrila svoj odgovor na nedavni dogovor Japana i Filipina. Te dve države, naime, planiraju da pokrenu pregovore o pomorskim granicama u tom području i dublje povežu svoje odbrambene snage, javlja Blumberg.
07. 06. 2026. u 10:04
NEMAČKA HITNO POZVALA RUSIJU: Putine, vreme je...
MINISTAR spoljnih poslova Nemačke, Johan Vadeful, pozvao je ruskog predsednika, Vladimira Putina, da pokrene pregovore o miru u Ukrajini uz učešće Evrope, prenose nemački mediji.
05. 06. 2026. u 09:53
NASTAJE NOVA DRŽAVA? Srpske komšije se ujedinjuju sa susedima - za moćnu državu od 22 miliona duša i 272.200 km²
"UNIONISTIČKI pokret je oduvek postojao i on je i dalje živ unutar našeg društva. Nesumnjivo je da je ova diskusija legitiman deo političkog procesa u zemlji. Ja lično nikada ne bih mogao da glasam protiv ujedinjenja."
02. 06. 2026. u 21:24
Komentari (0)