RUSI ŽELE DA RADE I IZ PENZIJE: Evo šta odgovaraju na pitanje "Zašto?"
VIŠE od 40 odsto Rusa bi želelo da pokrene vlastiti biznis posle odlaska u penziju.
Foto: Depositphotos
Nešto manje od polovine ispitanika želi da započne sopstveni posao u penziji, a 50 procenata anketiranih je na pitanje zašto bi otvorili firmu nakon penzionisanja, odgovorilo da žele da imaju pristojan prihod.
Četvrtina bi radila sve dok imaju snage i vremena, a 14 procenata bi porodični biznis prepustilo svojoj deci. Interesantno je da bi 25 odsto želelo da otvori mini-hotel kad se penzioniše, svaki peti bi internet-prodavnicu, a 15 procenata ispitanika sanja o otvaranju kafića, restorana ili bara.
Rusi su takođe zainteresovani za otvaranje radnji u uslužnom sektoru, a na listi su auto-servisi, usluge dostave, saloni lepote i fitnes klubovi. Međutim, znatan broj budućih ruskih penzionera još uvek nema početni kapital za pokretanje vlastitog posla, dok je svaki peti ispitanik rekao da aktivno prikuplja sredstva.
Preporučujemo
BRUTALAN NAPAD IRANA NA AMERIČKI RATNI BROD: Pogledajte kako je to izgledalo, odjeknula ogromna eksplozija (VIDEO)
IRAN objavio snimak napada na američki ratni brod u vodama UAE.
11. 05. 2026. u 11:54
Srušio se avion kod glavnog grada: Poginuli svi putnici i pilot
Vazduhoplovna civilna uprava Južnog Sudana saopštila je danas da se srušio avion jugozapadno od glavnog grada Džube, pri čemu je poginulo svih 14 osoba koje su bile u letelici.
27. 04. 2026. u 16:49
BRAĆO SAVEZNICI, ŠTA TO RADITE? Rusi besni, Putin upozorava: "I Ukrajina je htela u EU, vidite šta joj se desilo - bolje održite referendum"
"PRATIMO posledice dešavanja oko Ukrajine. A gde je to počelo? Sa težnjom Ukrajine da se pridruži Evropskoj uniji."
10. 05. 2026. u 17:21 >> 17:33
Komentari (0)