IGRA NERAVA I STRPLJENJA: Automobili na Horgošu čekaju po sat vremena
SEZONA putovanja i godišnjih odmora, ali i poslednji vikend u julu donosi smenu turista, a samim tim i veći broj vozila na auto-putevima i glavnim putnim pravcima, kada su zadržavanja na graničnim prelazima i najduža, saopštio je danas Auto-moto savez Srbije (AMSS).
Foto: Printskrin/AMSS
Prema informacijama Uprave granične policije Srbije dobijenim u 5.15 sati o stanju na putevima putnička vozila na Horgošu, na izlazu iz zemlje i na ulazu u zemlju, čekaju 60 minuta, a na Gradini, na izlazu iz zemlje 50 minuta.
Na GP, na izlazu iz zemlje putnička vozila zadržavaju se 40 minuta, a autobusi 50 minuta. Na GP Šid putnička vozila na ulazu u zemlju čekaju 30 minuta, a na GP Gostun na izlazu iz zemlje 25 minuta.
Na GP Špiljani, na izlazu iz zemlje, putnička vozila se zadržavaju 20 minuta. Na Batrovcima, na izlazu iz zemlje, autobusi se zadržavaju 30 minuta.
Na naplatnim stanicama nema zadržavanja vozila.
BONUS VIDEO: JUTRO NA HORGOŠU NAKON OKRŠAJA MIGRANATA
VAŠINGTON POST TVRDI: Ruska služba spremala scenario sa atentatom na Orbana
RUSKA Spoljna obaveštajna služba (SVR) navodno je razmatrala planove za uticaj na izbore u Mađarskoj, uključujući i insceniranje atentata na premijera Viktora Orbana, u cilju jačanja podrške Orbanu, pokazuje interni dokument do kojeg su došle evropske službe bezbednosti, piše danas Vašington post (WP).
21. 03. 2026. u 13:35
KULT PREDAKA U PLAMENU MRŽNjE: 45 godina od paljenja konaka Pećke patrijaršije – Zločin koji je najavio Martovski pogrom
OVE sedmice pre tačno 45 godina, srpski narod i Srpska pravoslavna crkva zanemeli su pred prizorom koji je nagovestio decenije stradanja na Kosovu i Metohiji.
17. 03. 2026. u 19:10
EKSPLOZIV BIO SPREMAN: "Digli bismo u vazduh aerodrom na Grenlandu"
DVA MESECA pre izraelsko-američkog napada na Iran, Danska je bila spremna da oružano brani svoj suverenitet nad Grenlandom.
19. 03. 2026. u 14:12
Komentari (0)