DRAMA U OVČARSKO-KABLARSKOJ KLISURI: Izgubili se gosti iz Rusije, u toku sveopšta potraga

Марко Колашинац
Marko Kolašinac

04. 05. 2024. u 19:23

TOKOM popodnevnih časova u Ovčarsko-kablarskoj klisuri kod Čačka, izgubila se grupa gostiju iz Rusije. Na teren su odmah upućene spasilačke ekipe, koje pokušavaju da lociraju i spasu izgubljene turiste.

ДРАМА У ОВЧАРСКО-КАБЛАРСКОЈ КЛИСУРИ: Изгубили се гости из Русије, у току свеопшта потрага

Foto: Ministarstvo građevinarstva

- Potraga traje od 18 časova, oni su locirani u delu Savinih isposnica i ekipe vatrogasaca spasilaca pokušavaju da ih spasu i izvuku sa nepristupačnog terena. Otežavajuća je okolnost što pada mrak i trenutno vatrogasci - spasioci pokušavaju da ih što pre nađu, potvrđeno je.

U samu akciju uključeni su i pripadnici Interventne jedinice kao i saobraćajna policija.

Prema prvim nezvaničnim informacijama, izgubilo se troje Rusa koji su članovi delegacije iz ove zemlje.

Uskoro opširnije

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.

11. 12. 2025. u 16:22

Komentari (0)

DRŽI IM PREDAVANJE O MOMCIMA: Vujadin zapretio ćerkama - Mirka otkrila detalje iz porodičnog doma