POZNATI INSTRUKTOR SKIJANJA UMRO NA STAZI: Tragedija na Kopaoniku
DANE Gegoj, poznati instruktor skijanja, preminuo je 2. januara na stazi na Kopaoniku.
Foto: Instagram/INSTRUKTOR_DANE
Prema nezvaničnim informacijama, Gegoj je preminuo od srčanog udara.
"Dane nas je juče iznenada napustio. Preminuo je od srčanog udara, na Kopaoniku, Sunčanoj Dolini, dok je radio ono što je najviše voleo – uživao u prirodi, sportu i životu", napisala je njegova porodica.
Sahrana će biti u petak 5. januara na groblju Orlovača u Beogradu.
Od njega se na društvenim mrežama oprostio veliki broj ljudi. "Imao si toliko ljubavi prema životu i uživao si u svakom trenutku…", napisao je korisnik društvenih mreža.
"Uvek je govorio ‘Život je lep i treba uživati’. Živeo je za bord i okončao… Neka počiva u miru", napisao je jedan od poznanika.
(Mondo)
Preporučujemo
Šok obrt vremena! Ledeno jutro, pa nagli skok na 21°C – evo šta nas čeka u subotu!
02. 05. 2026. u 00:00
Sutra ovaj običaj treba da se ispoštuje: Evo šta treba da uručite članovima porodice
01. 05. 2026. u 21:44
Trampu stigle najgore moguće vesti: Nije dobro po američkog predsednika
Podrška američkom predsedniku Donaldu Trampu pala je na najniži nivo u njegovom trenutnom mandatu, a Amerikanci su sve više nezadovoljni njegovim postupanjem sa troškovima života i ratom sa Iranom, pokazuju rezultati nove ankete Ipsosa.
28. 04. 2026. u 20:51
Srušio se avion kod glavnog grada: Poginuli svi putnici i pilot
Vazduhoplovna civilna uprava Južnog Sudana saopštila je danas da se srušio avion jugozapadno od glavnog grada Džube, pri čemu je poginulo svih 14 osoba koje su bile u letelici.
27. 04. 2026. u 16:49
Najgori greh u kući: Zašto vas prate nevolje iako se trudite da budete pravedni
OTKRIJTE koji je to najgori greh u kući koji blokira uspeh i radost. Praktični saveti za povratak mira i sloge.
01. 05. 2026. u 21:38
Komentari (0)