BARANIN OSUMNJIČEN ZA IZNUDU: Pod pretnjom Podgoričanu uzeo auto, pa mu tražio 2.000 evra
BARANIN Milan Markuš (21), uhapšen je zbog sumnje da je počinio krivično delo iznuda, na štetu osobe iz Podgorice.
Foto: B.D.
Markuš je priveden osnovnom državnom tužiocu u Podgorici. Nakon saslušanja tužilac je Baraninu odredio zadržavanje.
PR ODT Podgorica, tužilac Vukaš Radonjić kaže da je određeno zadržavanje zbog opasnosti da osumnjičeni ponovi krivično delo iznuda.
ODT Podgorica je nadležnom sudu uputilo predlog da mu se odredi pritvor.
-Podgorička policija je lišila slobode M.M. (21) iz Bara zbog sumnje da je izvršio krivično delo iznude na štetu jedne osobe iz Podgorice. Kako se sumnja, M.M. je 11. februara u više navrata silom i pretnjom prinudio oštećenog građanina da mu protivno njegovoj volji preda putničko motorno vozilo, da bi nakon toga tražio od oštećenog novčani iznos od 2.000 evra da bi mu vratio vozilo, pokušavajući na taj način da protivpravnim prisvajanjem tuđe imovine za sebe pribavi imovinsku korist - navodi se u saopštenju Uprave policije
Preporučujemo
EKSKLUZIVNO - URANIJUM I TEŠKI METALI OTKRIVENI U TKIVU GENERALA PAVKOVIĆA: Iz italijanske laboratorije stigli rezultati analiza (FOTO)
U TUMORSKOM tkivu generala Nebojše Pavkovića, koje je 15. septembra poslato na analize u specijalizovanu laboratoriju u Italiji, pronađeni su uranijum i teški metali u ekstremno visokim koncentracijama!
29. 11. 2025. u 08:00
OTAC PADAO U NESVEST, HITNA INTERVENISALA NEKOLIKO PUTA Mučne scene na sahrani Ane Radović - Iz porodične kuće je ispratili na večni počinak
DANAS je na Zlatiborskom groblju sahranjena Ana Radović iz Čajetine, koja je poginula u teškoj sabraćajnoj nesreći na magistralnom putu kod Čačka.
28. 11. 2025. u 14:45
TRAMP UKRAO ŠOU NA ŽREBU ZA SP: Scena koja je obišla svet - Melanija nije krila oduševljenje (VIDEO)
AMERIČKI predsednik Donald Tramp bio je u centru pažnje na izvlačenju grupa za Svetsko fudbalsko prvenstvo 2026. godine, gde je izveo svoj poznati YMCA ples i primio prvu FIFA-inu nagradu za mir.
06. 12. 2025. u 10:31
Komentari (0)