JAVILI SU DA JE UHAPŠEN: Preokret u slučaju bratanca Andrije Mandića, evo šta je istina!
DANILO Mandić nije uhapšen kako su javili pojedini mediji.
Andrija Mandić / Foto Tanjug
Bratanac Andrije Mandića, lidera Nove srpske demokratije, se sam javio u policiju sa advokatom.
- Nije tačno da je Danilo Mandić uhapšen. Sam je došao u policiju i sutra će dati izjavu tužiocu o događaju iz prošle godine - kazao je advokat Dražen Medojević.
Njemu se na teret stavlja krivično delo nedozvoljeno držanje oružja i municije.
Preporučujemo
SUKOB NAM JE PRED VRATIMA Rute upozorava: Mi smo sledeća meta Rusije
RUSIJA bi mogla da bude spremna da upotrebi vojnu silu protiv NATO-a u narednih pet godina, smatra generalni sekretar NATO-a Mark Rute.
11. 12. 2025. u 15:46 >> 16:40
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne
SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.
11. 12. 2025. u 16:22
"STIGLI SRPSKI HULIGANI!" Austrijska policija plaši građane po ulicama Graca zbog navijača Zvezde
Šturm Grac i Crvena zvezda igraju utakmicu u Ligi Evrope, a pred taj meč austrijska policija je uradila nešto nesvakidašnje.
11. 12. 2025. u 16:15
Komentari (2)