NEMA SMENE MANDIĆA: Lider Nove srpske demokratije ostaje na čelu Skupštine Crne Gore
LIDER Nove srpske demokratije Andrija Mandić ostaje na čelu Skupštine Crne Gore, odlučeno je danas većinom poslaničkih glasova.
Foto: Printskrin
Nakon višečasovne rasprave o Inicijativi za smenu Mandića, koju su podneli DPS, SD i partija Albanaca, DUI, poslanici su većinom glasali protiv te inicijative.
Za smenu Mandića je glasalo 27 prisutnih poslanika, 44 je glasalo protiv. Jedan listić je bio nevažehci.
Glasanje je bilo tajno, a pristupila su mu 72 poslanika.
BONUS VIDEO: HAOS NA CETINjU - Crnogorski nacionalisti protestuju ispred parlamenta
SUKOB NAM JE PRED VRATIMA Rute upozorava: Mi smo sledeća meta Rusije
RUSIJA bi mogla da bude spremna da upotrebi vojnu silu protiv NATO-a u narednih pet godina, smatra generalni sekretar NATO-a Mark Rute.
11. 12. 2025. u 15:46 >> 16:40
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne
SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.
11. 12. 2025. u 16:22
PEJAKOVIĆ: Srbi su skupo platili LAŽ o Jugoslaviji, koja traje od '45 i plaćaćemo je još
GLUMAC Nikola Pejaković oduševljava publiku širom regiona ulogom Momčila u seriji "Tvrđava", koja se bavi ratnim devedesetim i raspadom nekadašnje države Jugoslavije.
13. 12. 2025. u 15:33
Komentari (0)