OTMICA U DANILOVGRADU: Muškarac nasilno uguran u auto - 1.500 evra tražili za otkup
POLICIJA u Danilovgradu je preduzimajući mere i radnje iz svoje nadležnosti uhapsila D.L (36) i D.L. (38) koji se sumnjiče da su počinili krivično delo otmica.
Foto: Printscreen
Naime, u službene prostorije Odeljenja bezbednosti Danilovgrad jedna osoba prijavila je otmicu izvršenu "na njegovu štetu od strane njemu nepoznatih lica koja se dogodila 16. avgusta oko 20.30 časova u Danilovgradu".
- Nakon što je oštećeni fizički napadnut i nasilno uguran u vozilo bez registarskih oznaka, isti je odvezen u pravcu naselja Martinići i seoskog groblja gde su nepoznata lica, po njegovom kazivanju, nastavila sa fizičkim napadima sve dok nije obezedio novac u iznosu od 1.500 evra, koje je duži vremenski period dugovao osumnjičenima zbog građevinskih radova koje nije završio u dogovorenom vremenu.
Sa događajem je upoznat tužilac u Osnovnom državnom tužilaštvu u Podgorici, saopštila je Uprava policije Crne Gore.
Zbog sumnje da su počinili krivično delo otmica potom sunuhspšeni D.L. i D.L. su lišeni slobode, a danas će biti privedeni postupajućem tužiocu na dalju nadležnost.
- Preduzimaju se mere i radnje u cilju identifikacije i ostalih izvršilaca ovog krivičnog dela, kažu iz policije.
Preporučujemo
AMERIKANCI ISKASAPILI „ABRAMSE“: Pentagon skinuo osetljivu opremu pa ih šalje u Ukrajinu
19. 08. 2023. u 17:36
KOLIKO BI TREBALO DA STAVITE U KOVERTU "DA SE NE OBRUKATE" Od cifre da se zavrti u glavi, detaljna računica
CENA stolice na svadbama u Srbiji ove sezone košta i do 120 evra po gostu, a u kovertu ne bi trebalo staviti manje od 100 evra, "da se ne osramotite" gde god da ste na veselju - nevažno da li u Beogradu, Vranju, Subotici, Loznici, Boru...
24. 03. 2026. u 22:24
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
"IMA ŽIVOTA I BEZ EU - ONA JE SAMO SENZACIJA" Milanović iznenadio izjavom: "Ona je fasada i nadogradnja, i to dok traje..."
HRVATSKI predsednik Zoran Milanović primio je danas u Zagrebu makedonsku predsednicu Gordanu Siljanovsku Davkovu i poručio da proces pristupanja njene zemlje predugo traje, da ne može da daje savete, ali da ima života i bez Evropske unije (EU).
25. 03. 2026. u 10:29
Komentari (0)