OGLASIO SE MINISTAR ADŽIĆ: Pitaćemo Mandića za državljanstvo Srbije
MINISTAR unutrašnjih poslova Filip Adžić izjavio je da će MUP Crne Gore tražiti od jednog od lidera Demokratskog fronta i predsedničkog kandidata Andrije Mandića da se izjasni da li ima državljanstvo Srbije, nakon što je Alternativa na Fejsbuku objavila dokument koji navodno pokazuje da Mandić ima i državljanstvo Srbije
Foto: M. Sekulović
– Mi zaista nemamo bilo kakvu potvrdu da se radi o zvaničnom dokumentu. S obzirom da se radi o kandidatu koji bi trebalo da obavlja naznačajniju funkciju u državi, naša je obaveza da pokrenemo postupak i da od gospodina Mandića takođe tražimo izjašnjenje na date okolnosti – rekao je za Televiziju Vijesti ministar unutrašnjih poslova.
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"TREBA ODATI PRIZNANjE VUČIĆU I SRBIJI, MORAMO ZAŠTITI SRBE OD KURTIJA" Montgomeri očitao lekciju medijima u CG o Kosovu i Metohiji
U INTERVJUU za crnogorski "Dan", Vilijam Montgomeri, bivši američki ambasador u SR Jugoslaviji, osvrnuo se na situaciju na Kosovu i Metohiji.
15. 05. 2026. u 13:16
KRAĐA VEKA U NBA! Nikola Jokić ovakvu nepravdu nije zaslužio, bruka i sramota
NBA liga donela je odluku o MVP igraču NBA lige!
17. 05. 2026. u 16:04 >> 16:14
NAJBOGATIJA PEVAČICA BALKANA: Maja za godinu zaradila 92 miliona i PRESTALA DA PEVA na svadbama
PRE tačno tri godine, pevačica je donela iznenađujuću odluku da trajno prestane da peva na svadbama.
26. 05. 2026. u 20:30
Komentari (0)