JAČANJE DECENIJSKIH PRIJATELJSKIH VEZA: Uskoro bratimljenje Zvezdare i Herceg Novog
ZAVRŠNE detalje pre više godina iniciranog bratimljenja beogradske opštine Zvezdara i Herceg Novog dogovorili su ovih dana u beogradu predsednik Opštine Herceg Novi, Stevan Katić i predsednik gradske opštine Zvezdara, Vladan Jeremić.
FOTO: Opštinska služba za informkisanje
Oni su se saglasili da će u fokusu saradnje biti privreda, turizam, kultura i sport. Sporazum će biti uskoro potpisan u Herceg Novom.
Sa gradom Beogradom i gradskim opštinama Herceg Novi decenijama neguje dobru saradnju, a sporazum o bratimljenju samo je nastavak i jačanje dobrih veza komentarisao je hercegnovski predsednik Katić.
BONUS VIDEO:
KRŠTENjE ČUVA DUŠU ZA VEČNOST: Sveta tajna na jezeru Krupac kod Nikšića
Preporučujemo
KRIVOKAPIĆ NIJE OBAVIO PRIMOPREDAJU: Ne želim da pružam legitimitet
30. 04. 2022. u 14:25
AMBASADA SAD U PODGORICI: Organizovani kriminal i korupcija se moraju suzbiti
29. 04. 2022. u 21:39
VENECUELA POSLE AGRESIJE: Tramp šalje Madura u logor Gvantanamo; SAD će upravljati zemljom (FOTO/VIDEO)
U GLAVNOM gradu Venecuele, Karakasu, odjeknule su eksplozije, a grad su u niskom letu nadletali avioni, javljaju svetski mediji. Američki predsedik Donald Tramp objavio je da je predsednik Venecuele Nikolas Maduro uhvaćen zajedno sa suprugom i prebačen iz zemlje.
03. 01. 2026. u 07:45 >> 20:01
RUSI ĆE NAPASTI EU MNOGO RANIJE: Veliko upozorenje iz Ukrajine, poznata godina i glavna meta
RUSIJA je pomerila svoje planove za direktnu agresiju sa 2030. na 2027. godinu, a Evropa je sve glasnija o riziku od direktnog sukoba, u kojem bi se baltičke države mogle naći pod okupacijom.
20. 12. 2025. u 09:41
U VENECUELI 4.000 HRVATA : Strah, svuda tišina puna tenzije
U VENECUELI živi 4.000 osoba hrvatskog porekla koje posle noćašnjeg američkog napada na glavni grad Karakas, zatvorene u kućama, čekaju dalji razvoj događaja, rekla je u subotu Hini predstavnica hrvatske zajednice u toj južnoameričkoj zemlji.
03. 01. 2026. u 18:47
Komentari (0)