MAJA VUKIĆEVIĆ: Vesna Medenica je dugogodišnjim žmurenjem zadužila mnoge ljude bliske DPS-u
JASNO je da je neko omogućio da Miloš Medenica nesmetano napusti Crnu Goru i pored činjenice da su ljudima koji vode tužilaštvo i bezbednosni sektor u tom momentu bile dostupne informacije Europola, na osnovu kojih se jasno vidi da je Medenica počinio ozbiljna krivična dela, kazala je Maja Vukićević, potpredsednica Demokratske narodne partije i poslanica Demokratskog fronta, komentarišući za IN4S „slučaj Medenica“.
Foto: Printskrin/ Skaj
Takođe, po njenim rečima, neobjašnjivo je da do danas nije saslušana ni majka Miloša Medenice Vesna Medenica, koja je preko trideset godina pokrivala najvažnije funkcije u crnogorskom pravosuđu, a koja je, sudeći po onome što smo imali priliku da vidimo iz javno objavljene dokumentacije Europola, imala uvid u kriminalne radnje svog sina.
- Vesna Medenica je dugogodišnjim žmurenjem na kriminalne radnje ljudi koji su bliski Demokratskoj partiji socijalista očigledno mnoge zadužila, što se da zaključiti i iz reči njenog sina, pa je i to još jedan razlog da bude saslušana - istakla je Vukićevićeva i dodala:
Očekujem da novi SDT Vladimir Novović pokrene istragu i objasni ko je štitio Miloša i Vesnu Medenicu.
Foto: dnpcg.me
Portal Libertas objavio je nastavak komunikacije po kojoj je Medenica, preko policajca Darka Lalovića, ali i drugih dilera, često kupovao kokain i insistirao da bude iz Kolumbije.
U transkriptima razgovora Medenica najavljuje i kupovinu marihuane, a Libertas je objavio i sliku Medenice sa heklerom.
Policajac Lalović, koji je godinama štitio Vesnu Medenicu, uhapšen je 15. decembra prošle godine zbog sumnje u stvaranje kriminalne organizacije.
(IN4S)
BONUS VIDEO:
BAKLjADA I TROBOJKE U NIKŠIĆU: Građani obeležavaju 23 godine od bitke na Košarama
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
GRABIO I POSLE PADA DPS-a: Zašto je vlast ćutala na kriminalne radnje Miloša Medenice?
07. 04. 2022. u 16:34
KNEŽEVIĆ UPITAO DRITANA: "Ko je dozvolio da Medenica nesmetano napusti Crnu Goru?
08. 04. 2022. u 16:45
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
IRAN POSLAO HITNU PORUKU NAŠIM KOMŠIJAMA: Nemojte to da dozvolite Americi!
IRAN je danas upozorio Bugarsku da ne dozvoli Sjedinjenim Američkim Državama korišćenje svoje teritorije za vojne operacije protiv Teherana, nakon što je bugarska vlada najavila da će tražiti odobrenje parlamenta za razmeštanje američkih aviona za dopunu goriva u toj zemlji.
21. 07. 2026. u 18:37
NOVA FAZA SUKOBA NA BLISKOM ISTOKU: Iran prvi put direktno napao ovu zemlju!
IRAN je saopštio da je u petak izveo nove napade na američke objekte na Bliskom istoku, uključujući i prvi direktan napad u Siriji, nakon šeste uzastopne noći američkih udara na iranske vojne objekte.
17. 07. 2026. u 12:51
SNIMLjEN U VUKOVARU: Vozaču iz Borova 2. NAJVEĆA KAZNA u istoriji Hrvatske - evo šta je zgrešio
PREMA svemu sudeći, hrvatska policija u poslednje vreme izriče sve veće novčane kazne za počinjene saobraćajne prekršaje.
20. 07. 2026. u 19:45
Komentari (0)