HUMANI GEST ŠANTA PANTE: Vratio sugrađanki izgubljeni novčanik
POZNATI dečiji zabavljač iz Nikšića Radojica Bogi Stanković, alijas Šanta Panta, položio je još jedan gest humanosti.
Foto V. K.
Jutros dok je išao na predstavu u dečijem vrtiću u podgoričkom naselju Stari aerodrom, na pločniku je naišao na novčanik u kome je bilo nešto novca i lična dokumenta na ime Ivane Kovačević.
Foto V. K.
-Namestilo se da smo rođeni istog dana -13.oktobra, samo što je Ivana 20 godina mlađa od mene. Čim sam pustio vest na društvenim mrežama kontaktirala me i tada smo se dogovorili da se nađemo na Krivom mostu i obavimo primopredaju. To se i desilo. Ivana, dete koje je raslo uz moje predstave i muziku, bila je neizmerno srećna. Čvrst zagrljaj i njeno - hvala čika Šanto, ulepšalo mi je dan, kaže za naš portal popularni zabavljač najmlađih u Crnoj Gori, Radojica Stanković.
SUKOB NAM JE PRED VRATIMA Rute upozorava: Mi smo sledeća meta Rusije
RUSIJA bi mogla da bude spremna da upotrebi vojnu silu protiv NATO-a u narednih pet godina, smatra generalni sekretar NATO-a Mark Rute.
11. 12. 2025. u 15:46 >> 16:40
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne
SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.
11. 12. 2025. u 16:22
PEJAKOVIĆ: Srbi su skupo platili LAŽ o Jugoslaviji, koja traje od '45 i plaćaćemo je još
GLUMAC Nikola Pejaković oduševljava publiku širom regiona ulogom Momčila u seriji "Tvrđava", koja se bavi ratnim devedesetim i raspadom nekadašnje države Jugoslavije.
13. 12. 2025. u 15:33
Komentari (1)