ВУЧИЋ О ЂИЛАСОВОМ ЛИЦЕМЕРЈУ: Говорили су да немамо вакцине, а они примили све различите!

05. 04. 2021. у 21:27

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић вечерас ће се обраћа нацији из студија телевизије "Пинк".

ВУЧИЋ О ЂИЛАСОВОМ ЛИЦЕМЕРЈУ: Говорили су да немамо вакцине, а они примили све различите!

Фото: Принтсцреен

У емисији је приказан снимак на коме се види лицемерје лидера опозиције, па је тако Драган Ђилас позивао да се људи не вакцинишу пошто то не значи ништа, и наша земља нема вакцине, да би неколико месеци касније позивали људе на имунизацију.

- Па шта да кажем. Говорили су да немамо вакцине, а они примили све различите, као на шведском столу. Мени ово монтипајтоновски звучи, не знам. Ја сам срећан што су се они вакцинисали, то је добро. А ниједну нису набавили, нити су правили нове болнице.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне

ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне

СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.

11. 12. 2025. у 16:22

Коментари (10)

ДРЖИ ИМ ПРЕДАВАЊЕ О МОМЦИМА: Вујадин запретио ћеркама - Мирка открила детаље из породичног дома