НОВА СРАМНА ПРОВОКАЦИЈА: Поставио албанске заставе усред српског села код Гњилана, људи узнемирени! (ФОТО)
У СЕЛУ Шилово код Гњилана, живи већински српско становништво.
Фото: ЕПА
У среду вече грађани су крај својих домова доживели срамну провокацију.
Наиме, како је објавила на Фејсбуку страница "Косово и Метохија", један Албанац је на земљи која је некада припадала бившој земљорадничкој задрузи недавно изградио предузеће за путеве.
У среду вече он је на неколико места поставио албанске заставе!
Његов потез узнемирио је становништво, које сматра да је то што је Шилово у бојама албанске заставе провокација.
Препоручујемо
ДАЧИЋ ОТКРИО ПЛАН АЛБАНАЦА: Хтели да Српској листи одузму бар један мндат
15. 02. 2021. у 15:51
НАТО НАСТАВЉА ДА ПРОВОЦИРА: Нови Столтенбергов захтев ће разбеснети Русију
15. 02. 2021. у 18:04
ХРВАТСКОЈ СТИГЛА ПОРУКА ИЗ ИЗРАЕЛА: Потпуно прекините дипломатске односе са Техераном
АМБАСАДОР Израела у Хрватској Гари Корен позвао је званични Загреб да прекине дипломатске односе с Техераном и спроведе безбедносне провере особља иранског дипломатског представништва у Хрватској јер би, каже, међу њима могло бити "шпијуна" Револуционарне гарде која се у ЕУ сматра терористичком организацијом.
06. 03. 2026. у 09:10
ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице
АМЕРИЧКИ војни истражитељи верују да је вероватно да су америчке снаге одговорне за напад на иранску школу за девојчице у којем је у суботу погинуло више десетина деце, али још нису донели коначан закључак нити су завршили истрагу, рекли су за Ројтерс двојица америчких званичника.
06. 03. 2026. у 08:23
"СВЕ САМ ТО ПРОШЛА СА САШОМ" Сузана потресена због Зорице: "Канцер као да је заразна болест, не знам од чега је оперисана"
ВЕЧЕРАС се у Сава Центру одржава први од три концерта Марије Шерифовић у 2026. години.
06. 03. 2026. у 20:27
Коментари (3)