ВЕСЕЛИН МИЛИЋ НОВИ ШЕФ БЕОГРАДСКЕ ПОЛИЦИЈЕ: Начелник већ од сутра на дужности

ВЕСЕЛИН Милић је нови шеф београдске полиције, а како се сазнаје, на дужност ће ступити сутра.

ВЕСЕЛИН МИЛИЋ НОВИ ШЕФ БЕОГРАДСКЕ ПОЛИЦИЈЕ: Начелник већ од сутра на дужности

Фото: Танјуг

Милић на место начелника ПУ града Београда долази са позиције саветника председника Србије Александра Вучића за корупцију и криминал.

Подсетимо, Милић је био начелник београдске полиције до средине 2018. године, када је прешао на нову дужност.

Веселин Милић је запослен у МУП-у од јуна 1998. године. Претходно је завршио све школе неопходне за рад у Министарству унутрашњих послова. Прво је био кадет средње школе у Сремској Каменици, коју је завршио са одличним успехом. Затим је на Полицијској академији (сада Криминалистичко-полицијски универзитет) по студијском програму специјалистичких студија имао просечну оцену 10, а дипломски рад је одбранио на тему: "Морфолошке карактеристике различитих професионалних надлежности". Тиме је стекао стручни назив "специјалиста криминалиста".

(Курир)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера

"СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО" Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера

ДРАМАТИЧНЕ тренутке доживели су у петак ујутру путници на лету компаније Рајанер са аеродрома „Македонија“ у Солуну за Минхен, када је пукао прозор, а ваздушна струја повукла једног путника напоље. Он је у последњем тренутку спасен захваљујући супрузи, која је седела поред њега и задржала га, пише Прототема.

10. 07. 2026. у 12:18

Коментари (0)

ЧЕСТИТКЕ БЕЛИНГЕМУ И СУДИЈАМА! Огласио се отац Ерлинга Халанда након испадања Норвешке са Мундијала