РУСКИ МИНИСТРИ ЧЕСТИТАЛИ ВУЛИНУ ПОВОДОМ ИМЕНОВАЊА: Шојку и Колокољцев - Добро здравље, благостање и успехе на одговорној државној функцији
ПОВОДОМ именовања на функцију министра унутрашњих послова Републике Србије, министру Александру Вулину честитали су министар одбране Руске Федерације Сергеј Шојгу и министар унутрашњих послова Руске Федерације Владимир Колокољцев.
Александар Вулин
У писму министра одбране Руске Федерације Сергеја Шојгуа се наводи:
- Са топлином се сећам нашег заједничког рада. Уз Ваше лично учешће је руско-српска војна и војно-техничка сарадња постигла нови ниво развоја у облику реалног
Министру Вулину добро здравље, благостање и успехе на одговорној државној функцији пожелео је и министар унутрашњих послова Руске Федерације Владимир
Колокољцев.
- Сматрам да ће Ваша делатност доприносити даљем развоју конструктивног дијалога између Министарства унутрашњих послова Руске Федерације и Министарства унутрашњих послова Републике Србије, као и заједничкој борби против криминала и нових изазова и претњи у тој сфери. Са своје стране потврђујем спремност МУП Русије за ширење практичне сарадње у свим правцима оперативних и службених активности - наводи се у писму министра Колокољцева.
СВЕ ГОРИ НА БЛИСКОМ ИСТОКУ, ОБОРЕНА МОЋНА АМЕРИЧКА ЛЕТИЛИЦА Броје се мртви у Израелу и Емиратима, густ дим изнад луке у Дубаију (ФОТО/ВИДЕО)
ДРУГИ дан рата на Блиском истоку, пратите са нама дешавања уживо.
01. 03. 2026. у 07:31 >> 17:15
ЕКСПЛОЗИЈЕ У ДУБАИЈУ, ДОХИ, ТЕЛ АВИВУ: Иран потврдио смрт Хамнеија (ФОТО/ВИДЕО)
ИЗРАЕЛ и САД извеле су напад на Иран. У Техерану су одјекнуле детонације, а касније су чуле и у другим местима. Како је речено, циљ напада је елиминисање непосредних претњи које долазе од иранског режима. Операција би, према писању медија, могла да траје неколико дана. У целој земљи проглашено ванредно стање. САД су операцију назвале "Епски бес".
28. 02. 2026. у 10:41 >> 22:21
БИО У ПОСЕТИ ЈУГОСЛАВИЈИ `89: Ко је ликвидарни ајтолах Али Хамнеи? Историјски ОБРТ за Иран - постоје само ДВЕ опције
У АМЕРИЧКО-ИЗРАЕЛСКОМ нападу на Иран, убијен је врховни верски вођа, ајатолах Али Хамнеи док је обављао своје дужности у канцеларији у Техерану.
01. 03. 2026. у 12:45
Коментари (0)