СУСРЕТ СА КИНЕСКИМ ЗВАНИЧНИКОМ Вучић се састао са Јангом Ђијечијем
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић састао се данас са чланом Политбироа Централног комитета КП Кине и директором Канцеларије Централне комисије за спољне послове Јангом Ђијечијем.
Фото: Н. Скендерија
Вучић и Јанг прво разговарају тет-а-тет, а након тога уследиће састанак две делегације.
Очекује се да би теме разговора двојице званичника могле да буду партнерство Србије и Кине, заједнички инфраструктурни пројекти у нашој земљи, као и борба са пандемијом корона вируса.
Јанг се претходно састао и са премијерком Аном Брнабић и министром спољних послова Ивицом Дачићем.
Препоручујемо
ПОГЛЕДАЈТЕ Овако изгледа једна недеља са председником Вучићем (ВИДЕО)
12. 10. 2020. у 08:46
ВУЧИЋ О ТОМЕ ШТА СЕ ОЧЕКУЈЕ ОД СРБИЈЕ: Председник Србије открио планове Албанаца
11. 10. 2020. у 10:52
ЗАШТО БЛОКАДЕРИ ХОЋЕ ДА УБИЈУ ВУЧИЋА? Нешић и Вучићевић о монструозним плановима (ВИДЕО)
БЛОКАДЕРИ хоће да убију председника Александра Вучића зато што им смета Србија каква јесте и зато што су свесни да ни за 100 година не могу да ураде оно што Вучић уради за два дана, истичу главна уредница портала "Новости" Андријана Нешић и председница Асоцијације новинара Србије (АНС) Ивана Вучићевић.
26. 02. 2026. у 11:01
ЦЕО РЕГИОН ЈЕ ЗГРОЖЕН! Ево шта је урадила такмичарка лажне државе Косово када је видела Српкињу на победничком постољу
БРУКА и срамота на једном од европских такмичења у теквондоу за младе у Сарајеву!
25. 02. 2026. у 11:35
ЈОШ МУ СЕ БОРЕ ЗА ЖИВОТ: Симптоми болести због које је хоспитализован Дачић - почетак је "веома обичан"
МИНИСТАР унутрашњих послова Ивица Дачић јуче је у тешком здравственом стању хитно смештен у болницу и прикључен на апарате.
26. 02. 2026. у 16:26
Коментари (78)