ВУЧИЋ СЕ САСТАО СА ЛАЈЧАКОМ И БОРЕЛОМ
07. 09. 2020. у 11:22
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вућић састао се са високим представником ЕУ за спољну политику и безбедност и потпредседником Европске комисије Жозепом Борелом и специјалним представником ЕУ за дијалог Београда и Приштине Мирославом Лајчаком.
Odlično!
@Saša - Probudices ovoga desno od Vucica, pusti coveka da spava.
Bitno je da cuju nas stav zalaganje za razvoj regiona.
@milica - TO JE NAS STAV, i culi su ga hiljadu puta.
@milica - Glas Srbije se cuo u Vasingtonu i to je najvaznije
Teme su vrlo osetljive i bitne za buduće odnose Srbije i Kosova i za svakodnevni život građana.
Veoma je bitno da se cuje nas stav zalaganje za razvoj regiona.
Srbija ide napred, Srbija je moderna i veoma perspektivna drzava. Mislim da je izvesna cinjenica da he Srbija ispunila sve kriterijume za clanstvo u EU i da smo uveliko vec deo jedne velike porodice.
Iako nisu laki pregovori, konacno se nastavlja dijalog i konacno da obe strane pokazu zainteresovanost i posvecenost za nastavak.
Najbitnije je da svi čuju naš stav i naše zalaganje za bolji razvoj celog Balkana!!!! Samo napred u nove pobede!!!!
Nastavljamo saradnju na najvećem mogućem niovu. Predsednik se bori lavovski za stavove naše zemlje. Podržavam sve ovo što je urađeno u našoj zemlji.
Samo napred predsedniče svi smo uz vas.
Evropska unija je važan s partner Srbije, koji nam pomaže na putu evrointegracija i razvoja zemlje, a sve zahvaljujuci dobroj politici predsednika.
U Vašingtonu je Srbija pokazala da želi ekonomski napredak celog regiona ali ne pristaje da je Kosovo nezavisna država.
Ovaj sastanak će samo doprineti našoj zemlji i našem narodu!
Srbija ide napred pokazali smo i dokazali da smo na evropskom putu zbog nasih gradjana i njihove buducnosti.
Neka se vrate i iz Brisela, sa dobrim vestima.
Srbija se dokazala kao faktor mira i stabilnosti. Nastavlja se diplomatska borba za nasu drzavu.
Veoma vazne teme su na stolu. Podrska nasem timu.
Radi što bolje saradnje dobro je da što više ovakvih sastanaka bude.
Važno je da EU prepozna našu volju za komprisom i rešenjem problema ne samo sa KiM, nego i u regionu.
Kada Kosovski Albanci prestanu da traže sumanuto međusobno priznanje onda će biti pomaka u dijalogu i saradnji.
Neka se čuje glas Srbije..uvek za normalne odnose,mir i sigurnost.
Srbija ima jasan put ka EU to je sustina
Svakodnevni sastanci i borba za naše bolje sutra.
Sporazum iz Vasingtona je jako dobar po Srbiju.
Srbija ima jasan stav po pitanju Kosova koji niko ne moze da promeni.
U ovom trenutku je prioritet da se nadje resenje za KiM jer nas podrzava ceo svet u nasim naporima ka tom resenju.
Najvaznije je da cuju sta Srbija ima da kaze i da se od svog stava ne okrecemo niti menjamo.
Predsednik se bori lavovski za stavove naše zemlje.
Повезане вести
ВУЧИЋ РАЗГОВАРАО СА ЛАВРОВОМ: Потврђени пријатељски односи Србије и Русије
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић разговарао је данас телефоном с министром иностраних послова Русије Сергејем Лавровом и упознао га с разговорима које је делегација Србије имала у Вашингтону и Бриселу.
06. 09. 2020. у 15:16
ИЗВИЊАВАМ СЕ ВУЧИЋУ: Захарова каже да је погрешно схваћена и да није имала намеру да вређа председника Србије!
ПОРТПАРОЛКА руског Министарства спољних послова Марија Захарова објаснила је да је њена објава на Фејсбуку са фотографијом председника Србије Александра Вучића на састанку са америчким председником Доналдом Трампом погрешно протумачена.
06. 09. 2020. у 14:25
СТЕФАНОВИЋ О РЕАКЦИЈАМА НА СПОРАЗУМ ИЗ ВАШИНГТОНА: Противљење је долаз да је Вучић урадио добру ствар за нашу земљу
ПОВОДОМ потписивања споразума у Вашингтону, али и реакција на њега огласио се и Небојша Стефановић.
06. 09. 2020. у 14:00
ВУЧИЋ ИЗ БРИСЕЛА: Морамо да водимо своју политику. Имамо своје интересе, свој народ и своју земљу
ПРЕДСЕДНИК Србије после састанка са европским и америчким званичником рекао је да се на састанку разговарао о томе како да се сутра настави дијалог
06. 09. 2020. у 11:35
ИЗА КУЛИСА ПРЕГОВОРА: Нашу делегацију одвели у собичак с једном столицом, а онда је Вучић изговорио реченицу која је била пресудна
ИМАМ за вас изненађење. Очекујемо да данас признате Косово. Спремили смо инвестиције од најмање милијарду долара и крећемо у нову епоху!
06. 09. 2020. у 14:00
Најновије из рубрике
"НЕМА НИШТА ВАЖНИЈЕ ОД ПОРОДИЦЕ И СРБИЈЕ" Јака порука Вучића: Људи разумеју да 29. марта бирају будућност своје породице (ВИДЕО)
СРБИЈА заслужује најбоље, најодговорније, победе и успехе у будућности, додао је Вучић.
10. 03. 2026. у 11:22
ПУКЛА ТИКВА У СМЕДЕРЕВСКОЈ ПАЛАНЦИ! Ђилас "ударио" на студенте који су хтели да "чисте" заједничку листу
ПОЛИТИЧКИ сукоб уочи локалних избора у Смедеревској Паланци прерастао је у отворени обрачун унутар опозиционог блока, након што је председник ССП (Странка слободе и правде) Драган Ђилас јавно прозвао такозване студентске активисте који су, како тврди, покушали да "прочисте" изборну листу.
10. 03. 2026. у 11:12
ПЕТКОВИЋ: Сваки покушај напада на Марка Ђурића баш на теми KиМ остаје јалов и безуспешан
ДИРЕКТОР канцеларије за Косово и Метохију огласио са на друштвеној мрежи Икс и поруичио да сваки покушај напада на Марка Ђурића на теми KиМ остаје јалов и безуспешан.
10. 03. 2026. у 10:57
ГУЈОН ОДГОВОРИО СТЕФАНОВИЋУ: Европски званичници ће бити одушевљени што сте њихове партнере назвали „аутократама и екстремистима“
АРНО Гујон, директор Канцеларије за јавну и културну дипломатију Владе Републике Србије , огласио се на друштвеној мрежи "Икс" и том приликом одговорио на срамне прозивке Борка Стефановића, из ССП-а.
10. 03. 2026. у 10:21
ПРЕДСЕДНИК ИЗВРШНОГ ОДБОРА ПСГ КУКА: Блокадери пленумаши нас понижавају на сваком кораку, ми смо њих подржавали док су рушили државу (ВИДЕО)
ПРЕДСЕДНИК Извршног одбора Покрета слободних грађана, Петар Милетић је током гостовања у једној од емисија покушао да објасни због чега не постоји велика сарадња са блокадерима пленумашима уочи локалних избора.
10. 03. 2026. у 09:31
Коментари (31)