БУГАРИ ОТВОРИЛИ ГРАНИЦЕ: Грађани Србије од сутра без ПЦР теста
ОДЛУКОМ Министарства здравља Бугарске од сутра за улазак у ту земљу није потребан негативан ПЦР тест на корона вирус за држављане Србије, Турске, Белорусије и Чешке Републике.
Фото: Н.Минов
Истом одлуком укида се и карантин за особе које су у Бугарску стигле из поменутих земаља у периоду од 20. до 31. августа 2020. године, пренела је агенција БТА.
Држављани Србије су за улазак у Бугарску до сада морали да поседују негативан ПЦР тест, не старији од 72 сата од момента тестирања.
Препоручујемо
РЕГИСТРОВАНА 203 НОВА СЛУЧАЈА: У Бугарској скок броја оболелих од короне
26. 08. 2020. у 09:10
НАЈВИШЕ ОД ПОЧЕТКА ПАНДЕМИЈЕ: У Бугарској од короне у једном дану умрло 18 људи
25. 08. 2020. у 15:04
КОЛИКО БИ ТРЕБАЛО ДА СТАВИТЕ У КОВЕРТУ "ДА СЕ НЕ ОБРУКАТЕ" Од цифре да се заврти у глави, детаљна рачуница
ЦЕНА столице на свадбама у Србији ове сезоне кошта и до 120 евра по госту, а у коверту не би требало ставити мање од 100 евра, "да се не осрамотите" где год да сте на весељу - неважно да ли у Београду, Врању, Суботици, Лозници, Бору...
24. 03. 2026. у 22:24
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
"ИМА ЖИВОТА И БЕЗ ЕУ - ОНА ЈЕ САМО СЕНЗАЦИЈА" Милановић изненадио изјавом: "Она је фасада и надоградња, и то док траје..."
ХРВАТСКИ председник Зоран Милановић примио је данас у Загребу македонску председницу Гордану Сиљановску Давкову и поручио да процес приступања њене земље предуго траје, да не може да даје савете, али да има живота и без Европске уније (ЕУ).
25. 03. 2026. у 10:29
Коментари (2)